Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В українському IT-секторі сильно "просіли" зарплати

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ІТ, робота, зарплата

  Зарплати в українському IT-секторі (як у початківців, так і у досвідчених розробників) за перші три місяці 2024 року сильно "просіли". Крім того, українські айтівці почали рідше отримувати офери.

  8162_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

  Згідно з результатами дослідження Djinni, відчутно знизилися зарплати у senior розробників (з досвідом від 5 років) – якщо у січні вони отримували $4-5,5 тис., то у березні вже $3-5 тис. Причому верхня межа сягнула цієї позначки вперше протягом року.

  Платити почали менше навіть розробникам DevOps, які традиційно належать до найдорожчої категорії працівників. Попри те, що попередні пів року їхні зарплати трималися на рівні $4-6 тис., тепер цей показник знизився до $3,5-5,5 тис. Не сталося падіння лише в категоріях Security, Product Manager та Data Engineer.

  Середня зарплата кандидатів з досвідом 3-4 роки знизилася з $3 тис. до $2,5 тис. Розробники з досвідом 2 роки почали заробляти $1500 замість $1800. Менше почала оплачуватися й праця розробників без досвіду – тепер вони отримують $400-450 замість на $500.

  Загалом медіанні зарплати інших технічних кандидатів у першому кварталі 2024 року теж здебільшого менші, ніж за аналогічний період 2023-го. Відчутно поменшало наймів найбільш високооплачуваних спеціалістів. З січня по березень було закрито лише 38 угод на $7 тис. і вищу зарплатню, тоді як рік тому – 84.

  Загалом кількість наймів знизилася на 25%, але розподіл за спеціальностями майже не змінився. Так само, як і минулого кварталу, найбільше роботи отримують розробники (41%), за ними йдуть інші спеціалісти (38%) і нетехнічні фахівці (21%). Розподіл найнятих працівників за досвідченістю:

  без досвіду – близько 12%;
  з досвідом 7 або більше років – 24%;
  найбільше серед найнятих кандидатів тих, хто має 1-2 роки досвіду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми