Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Деякі ВПО не можуть отримати пенсію: в чому причина

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні з квітня пенсії перестали платити тим переселенцям, які не пройшли верифікацію. Їх виплати зберігають на рахунках, і для того, щоб отримати кошти, треба пройти перевірку.

  8390_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Про це йдеться в даних, що надано Головним управлінням Пенсійного фонду України. Так, далеко не всі пенсіонери своєчасно пройшли процедуру ідентифікації. Це і стало причиною того, що багатьом із них було затримано виплати пенсій.

  Нагадаємо, що громадяни України, які отримали статус ВПО до 24 лютого 2022 року, були зобов’язані пройти ідентифікацію до кінця березня. Ті, хто з якихось причин не зміг цього зробити, у квітні не зможуть отримати пенсії.

  При цьому кошти на їхньому пенсійному рахунку будуть накопичуватися доти, доки ідентифікація не відбудеться. Це можна зробити кількома способами:

  прийти особисто в будь-яке відділення Ощадбанку,
  звернутися до територіального сервісного центру ПФУ,
  скористатися особистим кабінетом на вебпорталі Пенсійного фонду,
  провести відеоконференцію зі співробітником ПФУ,
  звернутися до дипломатичної установи України за кордоном.
  Які пенсії одержують українці

  У Києві середній розмір пенсії становить 7,8 тисяч гривень. Це найвища виплата у країні. На другому місці за рівнем середньої пенсії – Рівненська область – 7,2 тис. грн. На третьому із показником 7 тис. грн опинилася Донецька область. У той же час, середня пенсія по країні склала 5743 грн.

  Найменшу пенсію платять у Тернопільській області (загалом 4399 грн). Загальна чисельність пенсіонерів становила 10 154 705 осіб. Середня пенсія з початку року зросла з 5385,25 до 5743,27 грн., або на 358 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми