Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям можуть збільшити пенсії

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

    В Україні шукають варіанти збільшити пенсії для того, щоб коефіцієнт заміщення (який відсоток від звичного заробітку можна отримувати на пенсії) зріс із менш ніж 30% до хоча б 40%. При цьому зараз із середньою зарплатою та стажем у 20 років можна отримувати пенсію, розмір якої становитиме 16,1% від останньої зарплати.

    7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це йдеться у матеріалі. Нині українець, який має середню зарплату (зараз це близько 16,8 тис. грн) і 20 років стажу, може розраховувати на пенсію в розмірі 2711 грн. Коефіцієнт заміщення становить всього близько 16,1%. Якщо ж за таких же умов працювати 40 років, то пенсія становитиме 5423 грн. А це вже коефіцієнт заміщення в 32,2%. Тобто чим більший пенсійний вік і більше стажу, тим вища пенсія.

    В Україні загальний пенсійний вік становить 60 років. Нещодавно видання The New York Times написало про чи не найгіршу демографічну ситуацію в нашій країні. За оцінками, які отримало видання, 40-річних вдвічі більше, ніж 20-річних. Це означає: якщо зараз один працівник своїми внесками забезпечує одного пенсіонера, то в майбутньому, якщо нічого не зміниться, на одного працівника буде два пенсіонери. А це фактично призведе до катастрофічного дисбалансу Пенсійного фонду.

    Ефективна пенсійна система може надати можливість працюючому отримувати на заслуженому відпочинку близько 60% звичного доходу. Міжнародна організація праці рекомендує: мінімальний гарантований дохід на пенсії має становити 40% від звичного заробітку.

    Україна, на жаль, цю норму виконує тільки щодо окремих пільгових категорій (наприклад, судді можуть отримувати 80% зарплати на пенсії), або стосовно найбідніших. Українець із середньою зарплатою та стажем у 35 років на заслуженому відпочинку отримує пенсію, розмір якої менший ніж 30% звичного доходу.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми