Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як зміниться в Україні грошове забезпечення військових з 1 червня

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплати військових

  В Україні грошове забезпечення військових з 1 червня не зміниться. Ті, хто перебуває на передовій протягом 30 днів, можуть отримати доплату в розмірі 70 тис. грн.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Як йдеться в роз'ясненнях Міністерства оборони, грошове забезпечення виплачується до 20 числа щомісячно (цього місяця за минулий). А в разі надходження коштів до військової частини пізніше цього терміну – протягом трьох днів з моменту після їх надходження.

  Виплата додаткової винагороди у розмірі 100 000 гривень на місяць здійснюється військовослужбовцям Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення.
  Додаткова винагорода у розмірі 50 000 гривень виплачується тим військовослужбовцям, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (зокрема поза районами ведення бойових (воєнних) дій).
  Перелік цих органів військового управління (управлінь (штабів) угруповань військ (сил)) затверджується головнокомандувачем Збройних сил України або начальником Генерального штабу Збройних сил України.

  Також на період дії воєнного стану додаткова винагорода у розмірі 30 000 гривень виплачується військовослужбовцям, які виконують бойові (спеціальні) завдання згідно з бойовими наказами (розпорядженнями) (в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання бойових (спеціальних) завдань).
  Одноразова винагорода 70 тис. грн – новий вид доплат, який уряд запровадив для військовослужбовців та поліцейських з 1 квітня 2024 року. Цю винагороду виплачуватимуть за виконання спеціальних завдань під час ведення бойових дій на лінії зіткнення з противником.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми