Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як пенсіонеру змінити спосіб отримання пенсії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсія

  В Україні пенсійні виплати здійснюються між 4 і 25 числом кожного місяця. Під час реєстрації пенсії визначається певна дата виплати, яка зазвичай залишається незмінною. Проте багато пенсіонерів виявляють бажання змінити дату отримання пенсії.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це повідомляє пресслужба ПФУ.

  Зміна дати виплати пенсії можлива тільки за виняткових обставин. Пенсійний фонд зазвичай не змінює заздалегідь встановлений графік виплат, ґрунтуючись на категорії пенсіонера.

  Виплати пенсій через пошту здійснюються залежно від територіальних зон, а через банки — відповідно до календаря переказів від Пенсійного фонду з метою забезпечення рівномірного розподілу коштів.

  В Україні пенсії виплачуються відповідно до встановленого графіка, який враховує кілька важливих факторів. Пенсії нараховують щомісяця з 4 по 25 число, до того ж виплати за конкретний місяць відбуваються в цьому ж місяці.

  Спочатку пенсії отримують такі категорії громадян:

  особи з інвалідністю через воєнні дії;
  учасники бойових дій;
  особи, які мають особливі заслуги перед державою;
  сім'ї загиблих.

  Якщо пенсіонер хоче змінити спосіб отримання пенсії, наприклад, перейти на виплати через уповноважені банки або отримувати її за фактичним місцем проживання, йому необхідно звернутися до місцевого відділення Пенсійного фонду України.

  Звернутися можна в:

  місцеві управління Пенсійного фонду України;
  центри надання адміністративних послуг у вашому регіоні;
  найближчий центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

  Заяву про зміну способу отримання пенсії можна подати особисто, через законного представника або надіслати документи поштою (рекомендованим листом) до місцевого відділення Пенсійного фонду України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми