Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Польщі гострий дефіцит робочих рук

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща, дефіцит кадрів

  У Польщі бракує працівників для сезонної роботи у готельній індустрії. Одна з причин дефіциту кадрів — відтік українців до інших країн.

  2017_71937.jpg (181.83 Kb)

  У польських готелях важко знайти персонал навіть при зарплаті у 1400 євро, повідомляє bankier.pl.
  Готельна індустрія у Польщі стикається із нестачею працівників. Найбільший попит на робочі руки — влітку. Зараз є багато оголошень про сезонну роботу — потрібні працівники на рецепцію, кухарі, бармени, покоївки. Готелі пропонують пільги у вигляді приватного медичного обслуговування, знижок на навчання, товари та послуги компанії.
  «Шукаючи співробітників, ми пропонували близько 6 тисяч злотих (1400 євро — ред.) на руки. Однак виявляється, що навіть такі зарплати не приваблюють людей. Важко знайти персонал», — розповідає власник пансіонатів на півострові Хель неподалік від Гданська Яцек Голубовський.

  Причиною дефіциту робочих рук є демографічна ситуація у Польщі. Раніше ситуацію рятували українці. Тепер експерти відзначають помітний відтік працівників з України зі сфери послуг.

  «Це пов’язано, зокрема, зі зниженням інтересу українських громадян до роботи в Польщі. Вони їдуть за кращими зарплатами до Німеччини, країн Скандинавії та в Канаду», — звертає увагу Моніка Банись з Personnel Service.

  За її словами, для Польщі зарплата у 1400 євро — це гарний рівень. Але у Німеччині чи Нідерландах мінімальна зарплата становить 1,5 тис. євро, але фактично можна заробити набагато більше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми