Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Працюючим пенсіонерам у червні світить збільшена пенсія

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії, перерахунок

  У червні 2024 року значна частина працюючих пенсіонерів почне отримувати збільшену пенсію. Збільшення виплат відбудеться у зв’язку з квітневим перерахунком. Сума для кожного пенсіонера — індивідуальна.

  8883_98798.jpg (69.04 Kb)

  У Кабміні пояснили, що за рішенням уряду, з 1 березня 2024 року пенсії проіндексовано на 7,96%. Також з 1 квітня визначено проведення перерахунку пенсії пенсіонерам, які продовжують працювати.

  Виплати перерахують пенсіонерам, які після призначення/ попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули не менше як 24 місяці страхового стажу або які відпрацювали менше ніж 24 місяці, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки. Працюючим пенсіонерам, які отримують пенсії за вислугу років, такий перерахунок буде проведено, якщо вони досягли пенсійного віку.

  Перерахунок відбувається, якщо на 1 березня 2024 року набутий стаж становить не менше 24 місяців:

  з урахуванням набутого страхового стажу;
  з урахуванням заробітку, з якого обчислено пенсію при її призначенні чи попередньому перерахунку, або, якщо доцільно, із заробітку, який людина одержувала, працюючи після призначення/попереднього перерахунку.

  Якщо на 1 березня 2024 року набуто менше як 24 місяці страхового стажу:

  з урахуванням лише набутого стажу;
  заробітна плата для обчислення пенсії не змінюється.

  Водночас показник зарплати (доходу), який було враховано під час призначення/попереднього перерахунку пенсії, не змінюється. Сума, на яку збільшується пенсія, в кожного пенсіонера індивідуальна, оскільки залежить від того, який страховий стаж він має, та який заробіток одержував в період роботи.

  Перерахунок проводиться з 1 квітня 2024 року. А остаточні нарахування будуть здійснені після отримання відомостей про сплату єдиного внеску за перший квартал. Тобто орієнтовно з червня пенсіонери, яким буде проведено перерахунок, отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні місяці, починаючи з 1 квітня.

  Органи ПФУ здійснять перерахунок автоматично, без звернення пенсіонера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми