Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям збільшити розмір майбутньої пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні розмір майбутньої пенсії можна збільшити добровільно погодившись збільшити пенсійний вік. Наприклад, якщо вийти на пенсію у 65 років, то пенсія буде на 30% вищою.

  8883_98798.jpg (69.04 Kb)

  Як розповіла в інтерв'ю заступниця міністра соцполітики Дарина Марчак, підвищувати пенсійний вік Мінсоц не планує, проте українці мають знати про можливість отримати фінансове заохочення за добровільне збільшення пенсійного віку.

  "Але в будь-якому разі треба пояснювати, чому всі люди мають бути зацікавлені в більш пізньому виходу на пенсію. Бо, по-перше, це суттєво збільшить вашу власну пенсію (на 0,5% за кожен додатковий місяць після 60 років і 0,75% – якщо відстрочка більш ніж на 5 років. – Ред.). Приміром, якщо ви отримуєте сьогодні заробітну плату на рівні середньої по країні, у вас уже 35 років стажу, то ви маєте право вийти на пенсію в 60 років. Але якщо ви добровільно відтермінуєте свій вихід на пенсію до 65 років, то розмір вашої пенсії збільшиться з 5424 грн до 7050 грн (або на 30%)", – розповіла Марчак.

  Крім того, це дозволить збільшувати обсяг єдиного внеску, який сплачується особами, що працюють, до Пенсійного фонду, і завдяки цьому ПФУ зможе платити вищі пенсії тим, хто вже перебуває на пенсії. Сьогодні сплачуються пенсії для 10,5 млн пенсіонерів. Покоління, яке працює, своїми внесками утримує покоління батьків.

  "Розмови про те, що не треба платити ЄСВ, бо не буде пенсії, – це самовтілюване пророцтво. Саме через те, що частина громадян не платить ЄСВ або платить не з усієї зарплати, сьогодні Пенсійний фонд має менше коштів, аби платити гідні пенсії для тих українців, які працювали раніше. А ще, коли ти не сплачуєш ЄСВ, ти зменшуєш свої власні пенсійні права на майбутнє. Тобто твоя пенсія буде маленькою просто тому, що ти не виконував свою частину суспільної угоди (сплата внесків сьогодні в обмін на пенсію в майбутньому)", – пояснює Марчак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми