Робота. Зарплата. Пенсії Автор: Ната Друкувати

Українці гаруватимуть на двох роботах

  • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: Робота, зарплата

    На додаткову роботу заради збільшення доходів готові 90% громадян. При цьому вже кожен четвертий працевлаштований українець має джерело додаткового заробітку.

    ittr-y0h54o.jpg"Найчастіше, головним чинником для пошуку додаткової роботи є незадоволеність заробітною платою на основному місці роботи. Крім цього додаткова робота дає можливість здобувати нові навички, реалізовувати свої здібності і знання, які не використовуються на основній роботі, розширювати професійні зв'язки і кругозір", – говорять експерти.

    Крім того, згідно з опитуванням, додатковий заробіток є у 28% українців, з них лише у 11,5% він регулярний. Разом з тим, 66,4% респондентів не мають додаткового доходу, але знаходяться в його пошуку, і лише 5,6% не мають потреби в ньому.

    "Існує два основні способи поєднання декількох робіт. Перший спосіб – це додаткова робота за фахом. Другий спосіб полягає в тому, щоб перетворити на джерело доходу своє хобі", – відзначають кадровики.

    Експерти нагадують і про те, що найчастіше працівникам складно поєднувати роботи, оскільки роботодавці сприймають бажання співробітника мати ще одну роботу як конфлікт інтересів або зраду компанії.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми