Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Нічні клуби влаштовують "ковідні вечірки"

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: карантин

    Музика з "закритих" нічних клубів вночі звучить так голосно, що чути на вулицю.

    5168_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)

    В Україні почало діяти нове карантинне зонування – "зелених зон" стає все менше, а ось "червоних" і "помаранчевих" навпаки. Уряд наполегливо рекомендує кафе і ресторанам або взагалі закритися, чи не працювати після 22:00. Але, як виявилося, закон писаний не для всіх. Безвідповідальні власники нічних клубів продовжують влаштовувати вечірки і навіть створюють цілі мережі з паролями і електронними ключами для відвідувачів.

    У п'ятницю ввечері на вулиці Антоновича в Києві цілі групи молоді ніби розчиняються в таємничому будинку без вивіски. Музика з нічних клубів вночі звучить так голосно, що чути аж на вулицю. Але офіційно вони, звичайно, не працюють.

    Тусівники розповідають по секрету: їх пускають у відомий клуб через чорний хід. Відвідувачів перевіряють за списком.

    "Дзвониш по номеру телефону і за гроші заходиш. 500-800 [людей], мені здається, може бути [на вечірці]", – розповідає киянин.

    Вартість такого задоволення може коштувати 1 000 гривень за вхід і 6 000 гривень за столик. Правда, до півночі подекуди можна зайти й безкоштовно.

    Найсильніше такі акції привалюють студентів. Безпечної дистанції на таких вечірках вони, звичайно, не дотримуються. Масок теж не носять. А вже після вечірки кожен з молодих людей може поїхати в гості до родичів. Така проблема є не тільки в Україні. У США вже навіть провели дослідження:

    "Наші дослідження показують: молодь, наприклад, студенти, у яких виявляють COVID-19, точно відвідували розважальні заклади протягом попередніх 14 днів. Ризик серйозно захворіти у цієї групи населення досить низький, але вони йдуть в бари, клуби або ресторани, а потім приносять хворобу додому: батькам, бабусі, дідусеві, тітці або дядькові. А такі випадки інфікування вже можуть закінчитися в лікарні смертю пацієнта", – говорить лікар-інфекціоніст клініки Клівленда у США Кейс Ермітадж.

    Ще один ризик "ковідних вечірок" пов'язаний не зі здоров'ям, а з економікою. Через них страждають ті підприємці, які дотримуються карантинних постанов Кабміну. Вони дійсно закриваються в 10 вечора і просять у влади одного – щось вирішити з податками і фінансовою допомогою, тому що інакше галузь зів'яне повністю.

    Нагадаємо, у Верховній Раді все більше говорять про підвищення штрафів для бізнесу за порушення карантину . Але хто їх повинен виписувати? Кореспондент "Сьогодні", наприклад, викликав поліцію на нелегальну масову вечірку. Чекав кілька годин, але ніхто не приїхав.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми