Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки мільйонів українців перебуває за кордоном

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: суспільство

  За підсумками року кількість громадян України за кордоном збільшилася майже на два мільйони осіб, - дані про вісім мільйонів не підтверджуються.

  3805_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  Про це повідомила директор Інституту демографи та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України Елла Лібанова в ефірі інформаційного телемарафону.

  За її словами, підрахунки робилися за даними Держприкордонслужби - це найбільш надійна інформація. Підраховували, скільки людей за рік виїхало і скільки повернулося.

  "Сальдо - це збільшення кількості українців за кордоном - і якщо ми дивимося на це все з 24 лютого минулого року по 20 цього року - 1 млн 830 тис. додатково збільшилося. Ось скільки було до 24 лютого минулого року плюс 1 млн 830 тис.за цей рік", - розповіла Лібанова.

  Вона зазначила, що дані про вісім мільйонів громадян, які виїхали з України, ніяк не підтверджуються.

  "Є версія, що перші найбільш складні 10 днів не всіх фіксували. Я погано розумію, як це може бути, але припустимо. Це все одно не 7 і не 8 мільйонів", - додала вона.

  Українські біженці в Європі
  В ООН підрахували, що станом на 4 лютого 2023 року в Європі зареєструвалися близько 4,8 мільйона біженців з України - у Польщі (1,5 млн), Німеччині (900 тис.) та Чехії (500 тис.). При цьому більшість українців за кордоном змогли адаптуватися в інших країнах. Так, у Польщі майже всі бажаючі змогли знайти роботу.

  У свою чергу міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер заявив, що в Берліні незадоволені тим, що країни Західної Європи прийняли занадто мало біженців з України.

  19 лютого 2023 року в Німеччині заявили, що українські біженці "врятували" ринок праці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми