Суспільство, Податки та законодавство, Влада та політики, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Чому рабство перестало існувати: відповіді фахівців

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: рабство

    Користувачів популярної платформи Quora зацікавило питання, чому рабство перестало існувати. Адже воно було економічно вигідним, а за умов капіталізму вигідні речі не скасовують. Як стверджують фахівці, головних відповідей дві : 1) класичну систему рабства США ідеологічно зруйнувала громадянська війна; 2) остаточно це явище не зникло.

    3233_728x504_1_68bdc5c06f80ad91cf02f0c5bd8629d51200x830_0xac120005_3444479451529116075.jpg (88.19 Kb)

    Докладніше пояснили викладач Університету Південного Мена Рік Шварц та інтернет-автор Майк Далена . Як підкреслив Шварц, якщо говорити виключно про Штати, то рабство закінчилося, "бо Конфедерація програла війну, яку сама і почала для захисту рабства".

    " Ви або вірите у права людини, або ні . Якщо ні, то будьте логічно послідовні – торгівля людьми вигідна, чому б їй не бути законною?", – зазначив викладач.

    Далена якраз звертає увагу на деяку інфантильність питання: "Я припускаю, що ви маєте на увазі США... Ми, як суспільство, дійшли згоди, що це погана практика. Однак те, що ми зробили її незаконною, не означає, що його вже немає тут чи десь ще у світі ”, – пише автор.

    На підтвердження своєї позиції він наводить дані дослідження World Population Review, в якому зазначені країни, де досі існує рабство. У цьому дослідженні форми сучасного рабства включають будь-яке використання людей за принципом "власності".

    Тобто до статистики входять примусова державна праця, сексуальне рабство, примусові шлюби, дитяча праця тощо. За оцінками фахівців у топ-країн із найвищою поширеністю сучасного рабства входять Індія, Китай, Північна Корея, Нігерія, Іран, Індонезія, Конго, Росія, Філіппіни та Афганістан . І рахунок сучасних рабів іде на десятки, а то й сотні мільйонів.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Топ лайфхаков: куда спрятать деньги Топ лайфхаков: куда спрятать деньги
Важно скрывать личные сбережения от посторонних лиц. Самая очевидная причина – безопасность, скрытые деньги менее подвержены краже в случае взлома или...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми