Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як українці подорожують під час війни: опитування

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відпочинок під час війни

    Українці продовжують подорожувати навіть в умовах війни. 49% українців, хто мав відпустку за останні три роки, відпочивали тільки в Україні, 46% - як всередині країни, так і за кордоном.

    7311_7a2ec6abef4467663a3ce8f6c0786860.jpg (36.9 Kb)

    Про це йдеться в опитуванні Gradus для Ribas Hotels Group.

    Дослідження показало, що близько 70−75% українців сприймають відпочинок як спокійний період, базований на прогулянках, оздоровленні, медитації та інших аспектах.

    Одним з цікавих аспектів дослідження було вивчення того, як змінилися критерії обраного відпочинку під час війни. Виявлено, що українці зараз виявляють інтерес до нового напрямку відпочинку за кордоном, особливо в Польщі. Зараз це стає конкурентним ринком для відпочинку в Україні, особливо в зимовий період.

    Велика кількість українців, а особливо ті, які перебувають за кордоном через війну, розглядають відпочинок як компромісне рішення, яке поєднує зустрічі з друзями та родиною та можливість відкриття нових місць.

    Де відпочивали українці за останні 3 роки

    77% респондентів мали відпустку за останні 3 роки. 88% - не відмовляються від розгляду мати відпустку, якби була така можливість. Серед тих, хто мав відпустку за останні 3 роки: 49% відпочивали тільки в Україні, 46% - як в Україні, так і за кордоном. 80% мали відпочинок/відпустку останнього разу саме в Україні.

    Серед тих, хто мав відпустку за останні 3 роки: 31% мали відпустку 3 рази, 24% - відпочивали 2 рази. 35% відпочивали протягом 1−2 тижнів, 29% - відпочивали 4−7 днів.

    64% зазначають, що, порівняно з періодом до повномасштабного вторгнення, стали відпочивати рідше. Причинами називають відсутність настрою відпочивати (46%), подорожчання відпочинку і дефіцит коштів на нього (42%), а також побоювання пересування країною (36%).

    Топ-3 країн де відпочивали останнього разу є Єгипет, Туреччина та Польща. Щодо планів відпочинку, респонденти зазначали Польщу, Австрію та Іспанію.

    Де планують відпочивати в наступні 3 місяці

    У найближчі 3 місяці 32% респондентів планують відпочивати вдома, 30% - планують відпочинок в Україні поза межами дому, 38% - не планують відпустку взагалі.

    Серед тих, хто планує відпочинок найближчі 3 місяці: 35% планують відпочивати протягом 1−2 тижнів, 34% - протягом 4−7 днів.

    Більшість респондентів мають позитивне ставлення до відпочинку під час воєнного стану: 78% мають позитивне ставлення відпочинку в Україні поза межами дому; 56% мають позитивне ставлення відпочинку закордоном.

    Топ-3 найбільш популярні діяльності під час відпочинку серед респондентів: піші прогулянки, відвідування ресторанів / кафе та відвідування екскурсій / пам’ятних місць.

    Найбільш популярними місцями для відпочинку серед опитаних є сімейні готелі, апартаменти та котедж у лісі / горах. Карпати є основним місцем відпочинку як останнього разу, так і щодо планів (серед тих хто зазначив, що планує відпустку в межах України поза домом).

    Топ-5 важливих критеріїв вибору серед респондентів: вигідна ціна (71%), стан місця (51%), комфортні умови (47%), рекомендації людей з оточення (45%) та власний позитивний досвід (43%). Топ-3 найважливіших називають: вигідна ціна (49%), комфортні умови (27%), власний позитивний досвід (21%).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми