Суспільство, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Скільки учнів хочуть виїхати з України: опитування

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: учні, опитування

    Опитування показало, що чверть учнів в Україні хочуть виїхати за кордон після закінчення навчання у школі. У багатьох з них — песимістичні погляди на майбутнє.

    9182_89_big-v1702377104.jpg (39.15 Kb)

    Про це заявила ексміністерка освіти та науки України Ганна Новосад.
    Політикиня поділилася результатами дослідження, яке проводили в українських школах. Вчителі та школярі розповіли, які проблеми зараз є в освітньому процесі, а також які погляди на майбутнє мають діти.
    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
    Скільки коштів витратили на укриття у школах в Україні
    Скільки учнів хочуть виїхати з України
    Згідно з результатами, 24% (чверть учнів та учениць) мають песимістичні погляди на майбутнє, 26% учнів скоріше б хотіли переїхати за кордон (30% з них — діти з міст).
    61% вчителів концентрують увагу на відсутності зосередженості в учнів, на постійних повітряних тривогах (60%) та на проблемі малої кількості якісної техніки (39%).
    Однак щодо наявності хорошої техніки у учнів інша думка. Лише для 10% це є проблемою. Натомість їх більше турбує, що деякі предмети даються їм важче (44%) і що предметів забагато (39%). Щонайменше втричі більше дітей мають тривожний стан, ніж вважають їхні батьки й учителі та вчительки.

    Ганна Новосад наголошує, не менш важливим є питання того, як живуть та намагаються повернути освіту дуже різні громади у прифронтових регіонах: Ріпкинська, Семенівська, Кушугумська, Нікопольська, Новгород-Сіверська, Золочівська, Великодимерська, Вознесенська, Білопільська, Балаклійська, Березнегуватська, Апостолівська, Снігурівська, Тростянецька, Старосалтівська.
    В Широкинській, майже повністю зруйнованій, громаді на Миколаївщині можна робити тимчасові школи у вцілілих приміщеннях або ж модульні конструкції. То в Дергачівській громаді, яка собою зупиняла подальший наступ на Сіверщині, 16 км кордону з ворогом нікуди не подінуться. Єдина можлива ± безпечна перспектива там — навчання під землею", — зауважує політикиня.

    За її словами, головне зараз не лише відновити будівлю школи. Головне — фокусуватись на питанні «Як можна зараз відновити доступ до сервісів?», зробити все, щоб у дітей був доступ до вчителів, які б з ними займалися додатково. І, звісно, щоб укриття були доступними не лише в школах, а й в інших приміщеннях, шукати у цій сфері нові модульні рішення.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми