Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Портрет українських біженців в Німеччині: дослідження

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біженці, Німеччина

    Центр міжнародних інституційних порівнянь і міграційних досліджень Інституту Ifo в Мюнхені провів опитування серед українських біженців, які наразі знаходяться у Німеччині щодо перспективи повернення в Україну. Лише п’ята частина респондентів розглядають таку перспективу.

    6939_67744.jpg (.95 Kb)

    Зазначено, що опитування проводили з травня 2022 року по січень поточного року. Публікації результатів останньої, п’ятої хвилі опитувань, ще не було.

    Основна причина втрати надії українців на повернення на батьківщину — затяжна війна.

    Минулого літа 21% біженців, які взяли участь в опитуванні, заявили про бажання повернутися до України.

    Водночас аналогічну відповідь влітку 2022 року давали 46% учасників опитування.

    Наразі бажання залишитися в Німеччині принаймні ще на два роки заявили 77% біженців. Про намір щодо переїзду до іншої країни заявили 2% опитаних.

    На думку експертки з питань дослідження міграції Інституту Ifo в Мюнхені Тетяни Панченко, чим більше часу продовжуватиметься війна, тим більше людей оселяться в Німеччині, працевлаштуються в цій країні, закінчать навчання та встановлять соціальні контакти. Як наслідок, у них не буде стимулу до повернення.

    «Близько половини українців не мають наміру повертатися через два роки війни», — наголосила вона, додавши, що до своїх родин в Україні вже повернулися немало біженців. Причинами, які змусили їх піти на цей крок, стали труднощі з інтеграцією в нове суспільне середовище чи проблеми з житлом.

    Скільки українців планує повернутися додому

    Варіант повернення в Україну розглядає близько третини українських біженців (29%), до того ж умовою для цього вони вважають свою безпеку.

    Не змогли визначитися 28% опитаних. Про конкретні плани мешкати за межами України заявили 39% опитаних.

    Дослідження показало, що змінився і портрет біженця у Німеччині. Якщо впродовж перших років війни до цієї країни приїжджали переважно жінки 30−49 років і діти, то тепер ідеться про жінок і чоловіків та жінок без дітей. Автори звіту наголошують, що чоловіки прагнуть до возз'єднання зі своїми сім'ями в Німеччині.

    Нагадаємо, у Німеччині працюють табори для біженців, які все ще надають притулок українцям. У федеральній землі Баден-Вюртемберг приймальні пункти розподіляють мігрантів на інші регіони, зокрема в Баварію, Рейнланд-Пфальц і Гессен.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми