Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Німеччина має зупинити допомогу для українських чоловіків

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Німеччина, біженці, допомога

  Німеччина має зупинити державну допомогу для українських чоловіків, які є військовозобов'язаними на батьківщині. З таким закликом виступив урядовець німецького регіону Баварія.

  6939_67744.jpg (.95 Kb)

  Зокрема, в ефірі німецького телеканалу Welt TV 23 травня заявив міністр внутрішніх справ федеральної землі Баварія Йоахім Херрман. Він також висловив невдоволення тим, що українці одержують більше виплат, ніж представники інших країн.

  "Менше, що ми можемо зробити, це не платити допомогу чоловікам, які фактично зобов'язані проходити військову службу на своїй батьківщині в Україні. Ми прагнемо якнайбільшої підтримки України, але при цьому не може бути бонусів для тих, хто ухиляється від військової служби", – сказав Геррман.

  За його даними, у Німеччині перебувають кілька тисяч чоловіків призовного віку з України, які отримують "бюргергельд" – соціальну допомогу, аналог допомоги з безробіття. При цьому цих чоловіків "не вистачає для оборони України", вважає баварський міністр.

  Він додав, що у Християнсько-соціальному союзі (ХСС), членом якого він є, вважають неправильним, що, на відміну від біженців з інших країн, допомогу українцям у Німеччині починають виплачувати одразу.

  "Незрозуміло, чому вони мають отримувати більше, ніж отримують інші претенденти на притулок. Маючи такі суттєві пільги, вони спочатку не відчувають стимулу якнайшвидше приступати до пошуку роботи", – вважає Йоахім Херрман.

  Німеччина – найпопулярніша серед країна біженців з України

  За даними Євростату, тимчасовим захистом у Європейському Союзі (ЄС) користуються 4,21 млн. українців, з них у Німеччині осіли 1,3 млн. осіб, тобто майже третина від загальної кількості тих, хто рятувався від війни.

  Одна з причин, чому українці обирають саме цю країну, – відносно високі виплати. Однак це призвело до того, що попри дефіцит працівників лише кожен п'ятий український біженець у цій країні вирішив працювати.

  Виявилося, що більшість опитаних біженців навіть не шукають роботи – їм вигідніше жити за рахунок місцевих платників податків. Нині понад 700 тис. українських біженців у Німеччині – працездатного віку. Тільки 21% з них працюють і сплачують внески, решта отримують допомогу. У той же час практично у всіх галузях промисловості Німеччини не вистачає працівників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми