Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

В яких країнах ЄС найбільше українських біженців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: країни ЄС, біженці

  Станом на 30 квітня 2024 року кількість українських біженців зросла в 19 країнах Європейського Союзу (ЄС). Зокрема найбільше в Румунії, Швеції, Болгарії та Словаччині. Водночас, у шести країнах, включаючи Чехію та Нідерланди, кількість бенефіціарів скоротилася.

  08_1472582322_besviz.jpg (.76 Kb)

  Про це свідчать дані Євростату. Статус тимчасового захисту в країнах Євросоюзу на кінець квітня 2024 року мали майже 4,2 млн громадян країн, що не входять до ЄС.

  Зростання кількості українських біженців

  Через військову агресію Росії, станом на кінець квітня, 4,19 мільйона осіб користувалися статусом тимчасового захисту в країнах ЄС. З них 98% – громадяни України. Найбільша кількість бенефіціарів тимчасового захисту з України перебуває в Польщі (953 930 осіб) та Чехії (345 405 осіб). Найбільший приріст кількості українських біженців спостерігався в таких країнах:

  Румунія: +3275 осіб;
  Швеція: +1855 осіб;
  Болгарія: +1780 осіб;
  Словаччина: +1250 осіб.
  Водночас у шести країнах ЄС кількість бенефіціарів статусу тимчасового захисту скоротилася. Найбільше скорочення зафіксували в:

  Чехія: - 18 970 осіб;
  Нідерланди: - 8415 осіб.
  Євростат не надав даних щодо кількості українських біженців у Німеччині на кінець квітня, але на кінець березня там перебувало найбільше українців зі статусом тимчасового захисту – 1,3 мільйона осіб. Станом на кінець березня 2024 року, статус тимчасового захисту в країнах ЄС мали 4,21 мільйона громадян.

  На кінець лютого таких було 4,23 мільйона людей. Тоді кількість українських біженців скоротилася одразу в дев'яти країнах, включаючи Чехію, Швецію, Австрію, Данію та Польщу.

  На кінець 2023 року, статус тимчасового захисту в країнах ЄС мали 4,3 мільйона громадян. Однак, Міжнародна організація з міграції не очікує повторення потоку українських біженців, аналогічного до того, що був на початку повномасштабного вторгнення Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми