Суспільство Автор: RomanK Друкувати

AliExpress масово надсилає порожні посилки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: AliExpress

  Українці в соцмережах розповідають про те, що отримують з AliExpress порожні посилки із записками. Вони продавці вказують, що замовлений і вже оплачений товар буде відправлений іншою посилкою. Виявилося, що це не схема обману – такий механізм використовують для того, щоб уникнути заборони самого AliExpress на доставку в Україну акумуляторних батарей.

  72_shopping-v-finlyandii2.jpg (34.95 Kb)

  Головне для покупця у такій ситуації – не підтверджувати отримання товару, доки не надійде друга посилка. Про один із нещодавніх випадків з дивною доставкою повідомив користувач X.

  За його словами, проблема виникла із замовленням повербанку. "Замовив тещі банку на "Алі", а прийшло ось це. Відкривати диспут чи почекати?" – поцікавився покупець.

  З аналогічними труднощами зіткнулися й інші покупці. При цьому більшості продавців відправили трек-номери для відстеження другої посилки через повідомлення на сайті AliExpress.

  Частина учасників дискусії вже одержала свої "другі посилки". Також українці розповідають, що, крім записок, їм часто надсилають сувеніри, наприклад, ручки.

  Виявилося, що з міркувань безпеки AliExpress забороняє доставку деяких товарів до України. До списку входять такі позиції, як літій-залізо-фосфатний акумулятор та інші батареї.

  Справа в тому, що посилки з "Алі" в Україну зараз везуть літаками через транспортні хаби Європейського Союзу. А вони в свою чергу забороняють перевезення більшості акумуляторних батарей через легкозаймистість.

  Якийсь час українці взагалі не могли замовити повербанки та інші акумулятори на AliExpress. Однак згодом продавці знайшли спосіб обійти обмеження за допомогою схеми з двома посилками:

  перша посилка (з запискою та/або сувеніром) відправляється через систему доставки сайту AliExpress, що дає можливість сплатити замовлення та надає майданчик для комунікації продавця та покупця;
  друга посилка (з потрібним товаром) доставляється за допомогою сторонньої логістичної компанії, правила якої не забороняють пересилання акумуляторів.
  Незважаючи на те, що схема вже "обкатана", покупцям радять не втрачати пильності. Так, при отриманні записки про дві посилки необхідно:

  дізнатися у продавця трек-номер для відстеження цієї посилки з товаром;
  ні в якому разі не підтверджувати отримання замовлення на сайті "Аліекспрес" після того, як надійшла порожня посилка;
  у випадку, якщо продавець не відповідає, а нова посилка не відстежується, подавати на AliExpress заявку на повернення коштів (часто це перевезення морем, через що доставка займає більше часу).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу
У сучасному бізнес-середовищі ефективне ведення бухгалтерії є ключовим фактором успішного функціонування будь-якої компанії. "Шатило і Партнери" - це ...
З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana
Приємною новиною поділилися з українцями розробники криптогаманця Trsutee Plus на заході Solana KUMEKATHON! Meetup, оголосивши про підтримку розрахунк...
Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми