Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Які зараз правила в’їзду до Німеччини для біженців з України

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Німеччина, біженці, допомога

    Німеччина — одна з країн, які найбільше приваблюють українських біженців. За даними на травень 2024 року, кількість біженців з України в Німеччині збільшилася на 4 250 осіб, досягнувши 1,33 мільйона — а це 31,3% від загальної кількості біженців з України до ЄС.

    2565_67744.jpg (.95 Kb)

    Розповідаємо, які зараз правила в’їзду до Німеччини для біженців і які землі їх ще приймають.

    Правила першого в’їзду

    Як пишуть експерти порталу uahelp.wiki, перший в’їзд до Німеччини та перебування протягом 90 днів без віз та інших умов з 27.05.2024 можливе для таких категорій громадян:

    Громадяни України, які перебували в Україні станом на 24.02.2022.

    Громадяни третіх країн, які перебували в Україні станом на 24.02.2022 на підставі чинного дозволу на постійне (не тимчасове) перебування в Україні.

    Громадяни України, які перебували за межами України 24.02.2022.

    Щоб зберегти право перебування в Німеччині довше ніж 90 днів, протягом цих 90 днів необхідно подати заяву на тимчасовий захист або інший дозвіл на перебування.

    Ці правила діють для в’їздів, які були або будуть у період з 04.03.2024 до 31.12.2024

    В яких землях табори приймають біженців із України

    Більшість біженців прибувають у прийомні пункти (табори). З первинних прийомних пунктів йде розподіл територією федеральної землі. Куди конкретно — передбачити неможливо.

    «Не всі федеральні землі приймають біженців. Якщо ви приїжджаєте до прийомного пункту в певній землі, зазвичай ви залишаєтеся в цій землі. Водночас гарантії немає, і у разі перевиконання квот вас можуть перенаправити в іншу землю.

    Ви будете зобов’язані жити в тій федеральній землі, в якій зареєструєтесь або в яку ви будете направлені. На переїзд в іншу землю буде потрібен спеціальний дозвіл, який можна отримати лише з поважних причин (робоче місце, подружжя чи неповнолітні діти)", — зазначають експерти.

    За інформацією проєкту, українці можуть їхати до центрів у таких землях:

    Берлін:

    Tegel (колишній аеропорт) — найбільший пункт первинного прийому, звідки розподіляють на розселення по всій Німеччині. Територія центру зачинена, всередину можна потрапити спеціальним автобусом. Якщо їхати машиною, потрібно буде залишити її на парковці зовні і заїхати всередину автобусом. Всі дані, включаючи телефонну лінію центру, можна знайти за посиланням.

    Баден-Вюртемберг:

    З прийомних пунктів землі Баден-Вюртемберг розподіл іде лише інші федеральні землі, зокрема у Баварію, Рейнланд-Пфальц і Гессен.
    Карлсруе (Durlacher Allee 100, 76 137 Karlsruhe) — центр відкритий, але розподіляє на інші федеральні землі. Приймає всіх, у тому числі тих, хто їде своїм авто. Автомобіль слід паркувати поза територією прийомного пункту. У таборі не приймають свійських тварин, більших за кішку.

    Месштеттен (Geißbühlstraße 51, 72 469 Meßstetten) — відкритий, але розподіляє на інші федеральні землі. Важко дістатися громадським транспортом, машиною можна. Табір не приймає із тваринами.

    Фрайбург (Basler Landstraße 16, 79 111 Freiburg) — відкритий, але розподіляється на інші федеральні землі. Табір не приймає людей, які потребують медичної допомоги або спеціального догляду; приймають із невеликими тваринами, які мають перебувати з господарями, собак треба буде тримати постійно на повідку.

    Баварія:

    Мюнхен (Dachauer Str. 122a, 80 637 München) — з табору людей розподіляють по Баварії. Тих, хто приїжджає з домашніми тваринами, просять їх кудись віддати, подальший розподіл з тваринами неможливий.

    Гессен:

    Гіссен (Rödgener Straße 59−61, 35 394 Gießen Ankunftshalle) — тих, хто не має родичів першої лінії в Гессені, розподіляють по Баварії. Бажано приїжджати у робочі дні до 20:00. Решту часу теж приймають, але доведеться почекати. Якщо приїхати пізно та без автомобіля, у Bahnhofsmission у Франкфурті можуть розмістити на одну ніч.

    Північний Рейн-Вестфалія:

    Бохум (Gersteinring 50, 44 791 Bochum Erstaaufnahmeeinrichtung).

    Саарланд:

    Лебах (Schlesierallee 17, 66 822 Lebach).

    Тюрінгія:

    Айзенберг (Jenaer Str. 49, 7 607 Eisenberg) — приймає, якщо є місця. Можуть відмовити у прийомі.

    Зуль (Weidbergstr. 10, 98 527 Suhl) — приймає, якщо є місця. Можуть відмовити у прийомі.

    Нордхаузен (Neuer Weg 34, 99 735 Werthe) — приймає, якщо є місця. Можуть відмовити у прийомі.

    Шлезвіг-Гольштейн:

    Ноймюнстер (Haart 148, 24 359 Neumünster) — табір приймає та розподіляє в інші прийомні пункти;
    Боштедт (Von-dem-Borne-Straße, 24 598 Boostedt) — приймає з домашніми тваринами, у тому числі великими собаками. Якщо немає вільних місць, можуть одразу направити до іншого табору;
    Зет (Hauptstraße 100, 23 845 Seeth) — біженців приймають із свійськими тваринами, зокрема великими собаками.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми