Суспільство Автор: admin Друкувати

"Буковель" готується до снігу та Олімпіади

  • .  → Ключові теги: Буковель, Олімпіада

    6680_i2i6c22b46b68.jpgУ ніч проти неділі у Прикарпатті вже чекають снігу. В очікуванні цього гірськолижний курорт "Буковель" проводить останні приготування, йдеться в сюжеті ТСН.

    До початку сезону готуються інструктори та рятувальники. До приїзду туристів ладнають помешкання місцеві мешканці, котрі здають в оренду житло. Завдяки "Буковелю" Богом забуте село Поляниця, котре існувало на дотації держави, почало активно розвиватися. Тепер щорічний бюджет Поляниці становить 1,5 млн мільйона гривень.

    "Коли інвестори захотіли масштабної забудови, я особисто у 2002 році поїхав до селян. Не давали можливості говорити. Кричали: "Хочете щось таке масштабне будувати, щоб виселити нас в Тернопіль?!". Поступово почалася співпраця", - пригадує складні часи директор туристичного комплексу "Буковель" Олександр Шевченко.

    За 10 років, розповів він, у курорт вклали 3,5 млрд доларів. Успішним він став завдяки точному прагматичному розрахунку, переконують його творці. Тепер "Буковель" є інвестором розбудови соціальної галузі.

    "Школа побудована за 21 млн грн. Будуємо дитячий садочок за 5,7 млн на 50 місць. Відкрите комунальне підприємство, яке буде займатись прибиранням села від сміття", - хвалиться сільський голова Поляниці Микола Поляк.

    Мешканці села мають приватний бізнес, орієнтований на потреби туристів, або працюють на тому ж таки "Буковелі". Що таке їздити кудись на заробітки тут просто забули.

    "Я зараз працюю старшим майстром лісу. Вся моя сім'я тут також працює. Сини в пожежній частині, дочка – фармацевт. Зарплати нормальні. Складають за зиму по 100 тисяч, будуються", - розповів житель Поляниці Богдан Тимофій.

    Селяни кажуть, що завдячують добробутом особисто директорові "Буковелю". Якби на місці Шевченка був хтось інших, кажуть вони, все могло б скластися інакше.

    "Він фанат своєї справи. Любить свою справу, жив тим. По місяцю, коли треба було, з "Буковеля" не виїжджав. Сам одягав гумові чоботи. В кожну роботу він вникав", - пригадав парох с.Поляниця отець Богдан Скірчук.

    За 10 років "Буковель" став найбільшим гірськолижним курортом у Східній Європі. Його визнано курортом, що найшвидше розвивається з-поміж інших світових аналогів.

    Сам Шевченко певен, що йому стане сил і на масштабніші проекти. Наприклад, наведенні ладу
    в Івано-Франківську – з дорогами, "комуналкою", а найголовніше – робочими місцями для людей. І взагалі – підприємницької інтуїції вистачить на всю область.

    "Івано-Франківську потрібно небагато – майстер-план реконструкції міста. Я переконаний, що в найближчих декілька років вдасться залучити інвестиції для відновлення підприємств, щоб з депресивного Івано-Франківськ перетворився на успішний регіон. Відновлення саме 10 основних підприємств в Івано-Франківську створить профіцит робочих місць", - вважає директор туристичного комплексу "Буковель".

    Зараз усі зусилля керівників "Буковелю" спрямовані на боротьбу за зимову Олімпіаду 2022 року.

    "Потрібно тільки одне – розуміння очільників держави. Для того, щоб провести Олімпіаду, за нашими підрахунками, потрібно близько 1 млрд доларів. Ми готові саме приватні інвестиції залучити до розбудови. І побудувати не тільки на "Буковелі", а в цілій області спортивні об'єкти", - відзначив Шевченко.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми