Керівник фінансової служби Світового банку Бертран Бадре повідомив, що Рада директорів Світового банку поставила перед собою стратегічні масштабні цілі - викорінити бідність і забезпечити процвітання для всього населення світу.
"Ми хотіли б до 2030 року скоротити число людей, що мають дохід нижче 1,25 долара на день, істотним чином. Ми хотіли б, щоб загальна частка цих людей в населенні планети до 2030 року не перевищувала 3%", - сказав Бадрі.
Він вказав на те, що в 1990 році за межею крайньої бідності перебувало 40% всього населення Землі, в даний час ця частка складає трохи більше 15%.
Топ-менеджер відзначив, що під забезпеченням процвітання мається на увазі підвищення добробуту 40% найбіднішого населення кожної з країн.
"Тут робиться спроба забезпечити більш справедливий і рівний розподіл плодів розвитку", - пояснив Бадре.
Крайня бідність, за оцінками статистиків і демографів, це ситуація, коли людина має на життя менше 1,25 долара на день.
"Ця цифра в доларах 2005 року, зараз за фактом трохи інша", - сказав топ-менеджер.
Однак, за його словами, в кожній країні виводиться власна риса крайньої бідності.
"Зрозуміло, що в Ефіопії межа бідності - це не те ж саме, що у Великобританії чи Швеції", - зазначив Бадре.
"Час простих рішень закінчився, тому що в значній частині ця динаміка забезпечувалася поліпшенням становища населення в Китаї, бо там близько 90% населення можна було сміливо відносити до категорії крайньої бідності", - сказав чиновник.
За його словами, в перспективі основне завдання буде пов'язане з роботою в Південній Азії і в країнах Африки на південь від Сахари.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акценти дня: Світовий банк поставив "хрест" на Україні, а тарифи на газ шалено зростуть