Київстар незабаром перегляне вартість послуг мобільного зв'язку та відмінить безлімітні тарифи.
"Безліміт, без урахування потреб абонента - це утопія з негативним результатом. Ми хочемо пропонувати абоненту той обсяг послуг, який він реально буде використовувати", - заявив керівник компанії Олександр Комаров.
За його словами, у Казахстані мобільні оператори обмежують обсяг включеного в пакети інтернет-трафіку. Залишився єдиний тариф з безлімітним інтернетом, де абонплата становить 7490 тенге, або 1058 грн. Щоправда, і там трафік обмежений до 200 Гб.
У Київстарі безлімітні тарифи коштують від 150 грн. Інші оператори пропонують такі послуги від 115 грн.
Щоправда, у двох найбільших мобільних операторів безлімітний інтернет насправді таким не є. Оператори встановлюють для користувачів щодобовий ліміт.
Олександр Комаров не уточнив, коли Київстар остаточно відмовиться від безлімітних тарифів.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…