Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Незабаром зміниться ціна пального

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: бензин, дизпаливо

  В Україні вже весною 2023 року очікується зростання цін на пальне. Ймовірно, подорожчання припаде на березень та квітень.

  9466_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Такий прогноз у бліцінтерв'ю OBOZREVATEL озвучив експерт паливного ринку та директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн. Він зазначив, що на початку весни вичерпаються поточні запаси пального на українських АЗС.

  Нові обсяги палива Україна закуповує у ЄС (Європейському Союзі). А останній, у свою чергу, вже 5 лютого запровадить заборону на російські нафтопродукти.

  "У березні, коли вже ці запаси почнуть вичерпуватися і треба буде нові постачання робити, то чи надійдуть ті постачання, чи всі вони надійдуть, чи своєчасно вони надійдуть, яка буде на них ціна? Ось тут вже буде найбільше запитань. Вважаю, це вже буде ближче до квітня, розпочнуться якісь події", – зазначив Куюн.

  Також експерт додав, що в березні-квітні може бути дефіцит пального. При цьому дефіцит не буде таким, який був на початку повномасштабної війни в Україні. Пального, можливо, десь не вистачатиме, однак нестача не буде критичною.

  "Знову-таки, цей дефіцит – це не те, що там заправки зупиняться або ще щось. На ринку виникали дискомфорти й раніше, і погодні умови на це впливають, і політична ситуація. Але я просто не вірю в те, що Європа не купить собі те ж дизпальне, просто в це не вірю. І вони це довели на прикладі ринку з природним газом, від якого залежність від Росії колосальна. Так, вони змогли цей дефіцитний ресурс замістити повністю. Я упевнений, що вони дадуть просто більше грошей, це буде трохи дорожче, ну, можливо, на 10% дорожче, наприклад, за рахунок фрахту, бо далеко везти дуже. Але я не вірю, що заправки просто будуть стояти", – підсумував Куюн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми