Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вартість огірків продовжує рости: назвали причину

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціна на огірки

  Зростання цін пов’язують з активізацією попиту на тепличні огірки на тлі відносно низької їхньої пропозиції.

  6900_103e9e21-d924d94b6603c34fc71e961c99a22d.jpg (61.71 Kb)

  В Україні наразі тепличний огірок надходить у продаж по 90-120 грн/кг, а це в середньому на 24% дорожче, ніж тижнем раніше.

  Як йдеться на аналітичній платформі EastFruit, підвищення ціни в даному сегменті учасники ринку пов’язують з активізацією попиту на тепличні огірки на тлі відносно низької їхньої пропозиції.

  Аналітики зазначили, що друга половина цього тижня відзначена помітним підвищенням активності оптових компаній щодо тепличного огірка, тоді як його вибірка в українських тепличних комбінатах залишається мінімальною.

  Імпортери вважають, що огірок буде і далі дорожчати, при цьому зростання цін триватиме, як мінімум, до кінця лютого. Підставою для таких припущень слугує той факт, що поки що в імпортної продукції практично немає конкурентів на українському ринку. Тому що сезон продажів у більшості вітчизняних комбінатів ще не розпочався, і місцева продукція коштуватиме дещо дорожче за імпортну насамперед через вищу собівартість.

  За даними експертів, роком раніше тепличний огірок в Україні пропонувався до продажу в середньому на 38% дешевше, ніж сьогодні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми