Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні дешевшає морква

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на моркву

  В Україні дешевшає морква. Так, 8 лютого виробники відвантажують по 8-12 грн/кг, що в середньому на 17% дешевше, ніж тижнем раніше. У супермаркетах же овоч вже коштує відчутно дешевше, ніж у січні – а тому є підстави очікувати на ще більше зниження цін на нього.

  6706__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

  Про зниження цін фермерами розповіли аналітики EastFruit. Зазначається: причиною здешевлення виробники називають збільшення пропозиції моркви від місцевих господарств.

  "Через досить теплу погоду якість даної продукції у сховищах дрібних господарств почала стрімко погіршуватися. Що змушує фермерів розпродувати наявні запаси", – йдеться у повідомленні.

  Водночас, наголошується, великі виробники, які мають достатньо потужностей для зберігання, призупинили продаж своєї продукції. Причина – досить велика пропозиція на ринку. Тобто, ймовірно, вони хочуть не продешевити та дочекатися зростання цін.

  Які ціни в супермаркетах

  Тим часом у великих мережах супермаркетів вартість моркви також знижується. Так, за даними "Мінфіну", 8 лютого вони продають овоч в середньому по 14,27 грн/кг, що майже на 1 грн нижче за середню ціну січня.

  Загалом окремі мережі виставили ціни в діапазоні від 11,9 до 18,76 грн/кг. Зокрема:

  Metro – 13,5 грн/кг;

  Auchan – 12,9 грн/кг;

  Megamarket – 18,76 грн/кг;

  Varus – 11,9 грн./кг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми