Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому Vodafone підвищив свої тарифи

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Водафон, тарифи

  Мобільний оператор Vodafone підвищив вартість низки своїх тарифних пропозицій. Так, з 22 лютого SuperNet Start став коштувати 200 грн/місяць замість попередніх 175 грн, а SuperNet Unlim – 410 грн/місяць замість 360 грн. Причина – зростання витрат на підтримку та відновлення мережі.

  9540_mobili.jpg (31.58 Kb)

  Втім, розповіли раніше в самому операторі, разом зі зростанням вартості тарифів збільшилось і їхнє наповнення. Насамперед – обсяг надаваного інтернету.

  "Через зростання витрат на підтримку та відновлення мережі необхідно змінити вартість тарифів. Водночас збільшиться обсяг інтернету", – розповіли в компанії.

  Як зросли тарифи

  Вартість тарифу SuperNet Start збільшилась на 25 грн/місяць – зі 175 грн до 200 грн. Водночас збільшилась обсяг інтернету – з 15 до 20 ГБ.

  Тариф SuperNet Unlim здорожчав більше – на 50 грн. Раніше він коштував 360 грн/місяць, а зараз – 410 грн.

  При цьому було збільшено обсяг інтернету на максимальній швидкості – на 20 ГБ. Тепер він складає 80 ГБ.

  Вартість тарифу SuperNet Pro збільшилась на 35 грн/місяць – з 245 грн до 280 грн. Водночас збільшився обсяг інтернету – з 30 ГБ до 40 ГБ.

  Вартість тарифу Light+ зросла зі 125 грн/4 тижні до 145 грн. Обсяг інтернету збільшився на 5 ГБ – до 10 ГБ.

  Тариф SuperNet Start 2019 здорожчав на 25 грн/місяць – до 195 грн. Замість цього абоненти отримали додаткові 4 ГБ інтернету – таким чином його обсяг збільшився до 18 ГБ.

  Тариф SuperNet Turbo 2019 здорожчав на 30 грн/місяць – зі 170 грн до 200 грн. При цьому було збільшено обсяг інтернету на максимальній швидкості – на 10 ГБ, до 50 ГБ.

  Чому Vodafone підвищив тарифи

  Як розповіли у самому Vodafone, на підвищення вартості деяких тарифів їх штовхнуло зростання витрат на підтримку та відновлення мережі. Там запевняють, що інвестують мільйони у розширення географії мережі, а також підвищення швидкості:

  доступу;
  поновлення зв'язку у регіонах бойових дій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми