Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який штраф світить українцям за спалювання листя

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: спалювання листя, штрафи

    В Україні з настанням весни частішають випадки спалювання торішнього сухого листя та трави. Робити це й так заборонено, а за умов воєнного стану такі порушення додатково можуть бути розцінені як диверсія. У деяких випадках штрафи за підпал листя можуть перевищити 100 тис. грн.

    3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про правила нагадали у Київській міській державній адміністрації (КМДА). "За порушення передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. В умовах військового стану підпали також можуть трактуватися як диверсії", – йдеться у повідомленні.

    Загалом спалювання трави, листя, сміття та іншої рослинності карається штрафом у розмірі від 3060 до 6120 грн. Штраф для посадових осіб становить 15-21 тис. грн. Однак цифри можуть збільшитись, якщо пожежа переходить на великі території (поле, луг, пасовища) та території природно-заповідного фонду.

    Найбільші штрафи – 90-150 тис. грн – виписують за знищення чи пошкодження лісових масивів, зелених посадок навколо населених пунктів, уздовж залізниці. Якщо під час пожежі загинули люди, можна отримати до 2-5 років позбавлення волі.

    Спалювати листя, траву та іншу рослинність заборонено, оскільки при активному горінні рослинних залишків разом із димом у повітря виділяється отруйна суміш. До її складу входять пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали, бензпірен тощо.

    Крім того, земляний покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Спалювання рослинності призводить до забруднення ґрунтів, повітря та води, а також може призвести до займання в лісових зонах.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми