Тарифи. Ціни. Штрафи, Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні значно зросли штрафи за неоформлених працівників

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: трудове законодавство, штрафи

  В Україні збільшились штрафи за порушення трудового законодавства. Причина – зростання мінімальної зарплати з 1 квітня. Таким чином, штраф розраховуватиметься від 8 000 грн і, наприклад, за виплату заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ та податків роботодавця можуть оштрафувати на 80 000 грн.

  7059_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Таке ж покарання, зазначили експерти, можна отримати за інші порушення. Зокрема:

  фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту),
  оформлення працівника на неповний робочий час або за трудовим договором з нефіксованим робочим часом – але лише у разі фактичного виконання роботи протягом усього робочого часу.
  "З 01.04.2024 – [штраф] 80 000 грн. До юридичних осіб та ФОП, які є платниками єдиного податку першої-третьої груп, застосовується попередження", – розповіли експерти.

  Водночас 128 000 грн штрафу можуть отримати роботодавці за недопущення до проведення перевірки з питань виявлення вищезазначених порушень. Або створення перешкод у її проведенні.

  За кожного працівника, щодо якого не дотримано мінімальних державних гарантій з оплати праці, потрібно буде сплатити штраф у 16 000 грн. А 24 000 грн за:

  порушення встановлених термінів виплати зарплати, інших виплат більш ніж за один місяць;
  виплату їх у повному обсязі;
  недопущення до проведення перевірки з питань дотримання законодавства про працю або створення перешкод у її проведенні.
  "Також штраф у 3-кратному розмірі мінімальної зарплати застосовується за перевищення встановленої допустимої кількості трудових договорів з нефіксованим робочим часом або ведення недостовірного обліку робочого часу працівника, який працює за трудовим договором з нефіксованим робочим часом, стосовно фактично виконуваної ним роботи", – йдеться в матеріалі.

  За кожного мобілізованого працівника, щодо якого не дотримано встановлених законом гарантій та пільг, потрібно буде заплатити 32 000 грн. "Попередження – для юридичних осіб та ФОПів, які є платниками єдиного податку першої-третьої груп", – зазначили експерти.

  За порушення інших вимог трудового законодавства застосовується штраф у розмірі 8 000 грн. А за повторне порушення протягом 1 року – 16 000 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми