Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на електоенергію - озвучено прогноз

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, комуналка

  У Верховній Раді зараз шукають інструменти для залучення коштів у відновлення пошкодженої окупантами енергетичної системи.

  11______500x317.jpg (39.64 Kb)

  Про це заявив голова комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

  "До ринкового рівня тарифи на енергію, думаю, все-таки не будуть підвищуватися, навіть якщо вони будуть підвищуватися. Тому що ринковий рівень – це достатньо високий рівень, це той рівень, по якому зараз платять промислові споживачі", - сказав він.

  Герус пропонує в першу чергу порахувати вартість тих руйнувань, які вже були і після цього подивитися на джерела, з яких можна відновити пошкоджене обладнання.

  "Перш за все, це які є резерви на сьогодні. Друге, це яка може бути міжнародна допомога. Вона, зокрема, йде у вигляді обладнання. І так само може бути у вигляді якихось фінансів на відновлення нашої енергосистеми. І далі, третє подивитися, які в нас є ресурси в бюджеті. І які потрібні рішення по тарифах", - підкреслив Герус.

  Також він додав, що наразі йде обговорення усіх можливих джерел фінансування відновлення енергосистеми після ворожих атак.

  "Саме сьогодні такого рішення (щодо перегляду тарифу на світло для населення – ред.) немає. Але йде обговорення всіх цих джерел. Основне питання – це відновити енергосистему. Таким чином, щоб вона справно і стабільно працювала", - підкреслив голова парламентського енергокомітету.

  Нагадаємо, Міністерство енергетики вивчає можливість перегляду тарифу на електроенергію для населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми