Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Приготувати борщ українцям стане дешевше

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: борщовий набір, ціна

  Дефіциту овочів у цьому році не передбачається, а овочевий борщовий набір подешевшає.

  8665_original_1.jpg (41.08 Kb)

  Морква, цибуля, капуста, буряк будуть дешевшати до збору нового врожаю, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

  Під час повномасштабної війни в Україні скоротились посівні площі, у деяких регіонах вони зменшилися до мінімуму. Тому на ринку виник дефіцит овочів, що компенсувався високими цінами.

  У Мінагрополітики вважають, що аграрії адаптувались до нових умов і тепер засівають більше площ у центральних та західних, а також частково у південних областях.

  На ринку з'явилося більше овочів і ціна зменшилась. Ціни на овочі тепер оптимальні. Висоцький вважає, що вони наближаються до собівартості.

  На зменшення ціни також вплинула тепла і не засушлива погода у більшості областей.

  "Завдяки позитивним очікуванням щодо великого врожаю, вартість запасів також стає меншою, проте коридор цін може не суттєво змінюватись", - вказав заступник міністра.

  Ціна на овочі може змінитись на 10-15% з урахуванням споживчої інфляції. Але раптового зростання чи зменшення ціни на 50-60% цього сезону не буде.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми