Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Ціни на сезонні овочі в Україні котяться донизу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на овочі, фрукти

  Зазначається, що погода зіграла злий жарт із сезонними ягодами.

  0624_1442399.jpg (81.74 Kb)

  З наближенням літа ціни на овочі в Україні почали знижуватися, але не на всі. При цьому ціни на фрукти та ягоди поповзли вгору через прохолодну погоду.

  Аналітики EastFruit зазначили, що рання капуста подешевшала, тому що продукції поставляється більше, ніж її купують. Так, закупівельні ціни впали до позначки 6-10 гривень за кілограм (тижнем раніше 12-15). Крім того, дешевшає і торішня картопля - ціни вже досягли 18-20 гривень (тижнем раніше 23-32).

  Також падають ціни і на огірок. Так, вартість у закупівлі улюбленого салатного овоча українців уже на рівні 25-28 гривень (тижнем раніше 25-35). Поповзли вниз ціни і на кабачки. Тижнем раніше їх продавали по 40-45 грн/кг, а станом на 24 травня ціни знизилася до 35-40 грн/кг.

  Водночас подорожчав буряк через обмежений урожай. Так, буряк урожаю 2023 року виробники продають за 28-30 грн/кг (25-35), а ранній - за 60-65 грн/кг (55-62). Морква не відстає від буряків і теж дорожчає - старий урожай виробники вже продають по 22-28 грн/кг (20-25).

  Прохолодна погода в основних регіонах вирощування полуниці не сприяла швидкому дозріванню ягоди, що дозволило виробникам підвищити ціни. Якщо тижнем раніше улюблену ягоду українців продавали по 65-85 грн/кг, то тепер ціни перебувають у діапазоні 60-100 грн/кг.

  Також поповзли вгору ціни на черешню. Станом на 17 травня її продавали від 100 грн/кг, а тепер - по 130-140 грн/кг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми