Дослідження Ericsson Mobility Report прогнозує, що лідером в сегменті 5G стане Північна Америка, де до 2022 року на цей стандарт зв’язку припаде близько чверті мобільних підключень.
Азіатсько-Тихоокеанський регіон стане другим за темпами зростання проникнення 5G, де очікується, що кількість мобільних підключень п’ятого покоління досягне 10% у 2022 році. Значне зрушення у цей період відбудеться на Близькому Сході і в Африці, де очікується активний перехід від виключно 2G (GSM/EDGE) підключень на стандарти 3G кількості LTE-з’єднань, яке до 2022 року має досягти 70% за рахунок зниження частки 2G і 3G підключень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гумор у ВР: Нардепи радять українцям почати "більше заробляти"
За даними Ericsson, через 6 років 90% абонентів мобільних підключень матимуть мобільний широкосмуговий доступ, кількість підключених пристроїв досягне 29 млрд, 18 з них будуть пов’язані з Інтернетом речей (IoT).
“Майже 90% мобільних підключень сьогодні припадає на 3G і 4G мережі. Очікується, що мережі 5G будуть стандартизовані не раніше 2020 року, але ми бачимо великий інтерес з боку операторів до запуску 5G мереж ще до завершення процесу стандартизації. П’яте покоління зв’язку прискорить цифрову трансформацію багатьох галузей і відкриє нові можливості у сферах Інтернету речей, автоматизації, транспорту і великих даних”, — каже Ульф Евальдссон, директор зі стратегії і технологій Ericsson.