IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Порошенко нашкодив фрілансерам

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Порошенко, ІТ

    Більшість "вільних" працівників не збираються припиняти користуватися "ВКонтакте" і "Яндексом".

    2186_3333.jpg (69.71 Kb)

    Поштові сервіси, соціальні мережі, платіжні системи – блокування торкнулася багатьох інструментів, які раніше використовувалися фрілансерами. Freelancehunt проаналізував наявні дані про сервіси, які користуються найбільшим попитом, і провів опитування фахівців. Їхні думки розділилися: хтось планує замінити сервіси російських компаній на українські або міжнародні аналоги, хтось – продовжить їх використовувати і надалі.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Нацкомісії назвали ціну на 4G-ліцензії

    Блокування платіжної системи "Яндекс.Деньги" відчують на собі не багато користувачів – в першій половині 2017 року для отримання коштів її використовували менше 3% фрілансерів. Для порівняння – в середини 2015 року ця цифра була на рівні 8%.
    А ось блокування соцмереж і поштових сервісів більш відчутна.

    При реєстрації на фріланс-біржі фрілансери вказують поштову скриньку і прив'язують свої соціальні профілі. Аналіз цих даних показав, що серед поштових скриньок найбільша кількість – заблокованих російських (44,7%). Серед них поштових скриньок групи Mail.ru – 32,1%, Яндекса – 12,6%.

    Друга за чисельністю частка – у міжнародних, їх використовують 40,5% фрілансерів. Більшість з них користуються Gmail від Google – 39,2%, набагато менше поштових скриньок Yahoo (0,6%) і Hotmail (0,5%). Українські поштові сервіси на третьому місці з часткою в 10,7%. Найбільш популярний Ukr.net (7%), менше частка у I.ua (2,1%), Bigmir (0,8%) і Meta (0,8%).

    Якщо говорити про соціальні мережі, які використовуються фрілансерами, сукупна частка міжнародних в два рази більше, ніж частка соціальної мережі VK. Однак якщо говорити про них окремо, то VK впевнено лідирує – її використовують 36,3% користувачів. Facebook на другому місці з часткою в 26,7%. Далі йдуть Google Plus (19,3%), Twitter (8,8%) і Linkedin (8,7%).

    "Опитування фрілансерів показав, що більшість не планують переходити із заблокованих соціальних мереж (67% респондентів) і поштових сервісів (57% респондентів). Серед тих, хто хоче змінити поштовий сервіс, більшість вибирають Gmail (більше 90%), деякі планують використовувати українські сервіси, найбільша частка таких – перейде на Ukr.net", – розповів засновник Freelancehunt Олег Топчій.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми