IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Сергій Токарєв на Web Summit: бізнес має дбати про систему, в якій зростає

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сергій Токарєв

    Цьогоріч українська делегація мала один з найбільших павільйонів на Web Summit. Одним із його гостей та спікерів став Founding Partner Roosh Сергій Токарєв. Він виступив на панельній дискусії про розвиток підприємництва в часи невизначеності. Під час заходу 2 листопада Сергій Токарєв заявив, що бізнес повинен дбати про систему, в якій він росте і розвивається. Зокрема, компанії мають турбуватися про співробітників, суспільство, громадську інфраструктуру та міжнародну спільноту.

    3931_bez_imeni-1.jpg (138.23 Kb)

    Бізнесмен додав, що завжди мріяв про створення AI/ML-хабу для проєктів в Україні. Тому разом з колегами-однодумцями вирішив втілити мрії у життя. Вони створили цілу екосистему, до якої входять венчурні студії Roosh Ventures і Pawa, стартапи Reface та Zibra AI, а також SET University та AI HOUSE, спільнота для підвищення кваліфікації AI- та ML-фахівців.

    За словами Токарєва, він прийняв ризики ведення бізнесу в такі непрості часи, адже завжди вірив, що Україна вистоїть будь-які незгоди. 

    “Україна сильна. Україна – сталь. Україна – це хоробрість, як вона є. Вона показала силу кооперації всьому світу. Війна довела, що бізнес повинен дбати про систему, в якій він росте і розвивається. Це люди, освіта, суспільство, громадська інфраструктура та міжнародна спільнота. Ми повинні залишатися українським бізнесом і працювати на розвиток країни. Ми можемо протистояти лише об’єднавшись”, – заявив він.

    Окрім Токарєва, на панелі виступали заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков, заступниця керівника Програми “Нове правосуддя” USAID Наталія Петрова та Head of Product Pawa Тетяна Ярошенко. Вони розповіли про те, як кризи впливають на ринок праці в ІТ-індустрії та розвиток стартапів.

    Нагадаємо, Web Summit – це найбільша ІТ-конференція світу, що проходить у Лісабоні (Португалія). Цього року (1-4 листопада) на захід зібралося понад 70 тис. відвідувачів, понад 900 спікерів. На саміті було представлено більш ніж 2 тис. стартапів. 

    Цьогоріч Україна вже вдруге представила власний павільйон на саміті. Український фонд стартапів спільно з GIST організував найбільшу в історії делегацію українських стартапів, що складалась з 24 команд. Всього на заході було представлено близько 70 стартапів з України.

    Відкривала цього року саміт Олена Зеленська, Перша Леді України. Вона заявила, що технології мають використовуватися заради створення, а не руйнування. Також Зеленська розповіла про те, як українські ІТ-спеціалісти рятують життя. 

    Окрім того, з промовою виступив Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації України. Він розповів про те, як українці використовують штучний інтелект для ідентифікації російських військових, посилюють кібербезпеку країни, а також про проєкт «Армія дронів». Окрім того, міністр закликав продуктових розробників «допомогти нам захистити весь демократичний світ».



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми