IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

IT-інвестор Сергій Токарєв перерахував критерії відбору перспективних стартапів для капіталовкладень

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сергій Токарєв, IT

  Ринок інвестицій в IT-стартапи знаходиться у фазі активного розвитку, і конкуренція на ньому є досить високою. У світі регулярно з'являються технологічні компанії, які прагнуть зайняти існуючі ніші або створити нові. У такому величезному розмаїтті ідей інвесторам часом складно виявити по-справжньому життєздатний проект, який, зрештою, стане успішним і принесе прибуток.

  real_e4a856b4-19a9-4a40-bec5-e59d96c7278c_1.jpeg (34.18 Kb)


  Успішні кейси

  За плечима Сергія – десятирічний досвід роботи на ринку венчурних інвестицій. На його рахунку понад сто проектів із різних сегментів IT-сфери: машинний інтелект, технології VR, розробка ігор та багато іншого.

  Один із яскравих прикладів — мобільний додаток Reface, який за допомогою нейромереж змінює обличчя людей у ​​коротких відеороликах та на анімованих зображеннях. Воно зуміло завоювати популярність у всьому світі, ставши восени 2020 року однією з програм, що найбільш завантажуються в магазині App Store.

  Зовсім недавно Сергій Токарєв інвестував у стартап Playco, розробника no-code ігор для месенджерів та соціальних мереж. За словами підприємця, no-code розробка — відносно новий напрямок IT, який зумів завоювати пильную увагу інвесторів у всьому світі. В результаті проектом Playco зацікавився великий американський венчурний фонд Sequoia Capital, який у підсумку став його lead-інвестором.


  Фінансова та експертна підтримка

  Навіть після того, як інвестор вклав кошти в компанію, його робота не закінчується, вважає Сергій Токарєв. На його думку, на успішність стартапу впливає те, наскільки багато зусиль прикладають вкладники, щоб ідея була грамотно реалізована, особливо коли йдеться про молодих фаундерів без достатньої експертизи.

  Таким чином, інвестор має бути не лише джерелом капіталу, а й едвайзером, який надасть необхідну експертну підтримку стартапу, упевнений Сергій. Це правило він виробив на власному досвіді: «Фаундерам потрібна допомога. Точно не додатковий тиск зверху».



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми