Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи є "шахеди" загрозою для цивільної авіації: відповідь експерта

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: відкриття аеропортів

    За словами експерта, реальну загрозу "шахеди" можуть становити для літаків, які знаходяться на землі.

    6475_c22b0180e6abcb2f0e2ae77e14a0724f.jpg (14. Kb)

    "Шахеди" не є загрозою для цивільної авіації, адже можуть літати на висоті до 3 кілометрів, в той час, як літаки Boeing чи Airbus піднімаються на висоту 10 кілометрів. Про це заявив авіаційний експерт Богдан Долінце в ефірі "Київ24".

    "Ми маємо розуміти, що для літаків у повітрі "шахеди", як правило, жодної загрози не становлять, адже максимальна висота їхнього польоту обмежується трьома кілометрами, тобто реальну загрозу вони становлять тільки для літаків на землі та відповідної аеропортової інфраструктури", - зауважив він.

    За словами експерта, якщо говорити про економічну доцільність, то тут потрібно вивчати питання, а також розуміти те, наскільки авіакомпанії та пасажири готові літати в таких умовах.

    "Але, тим не менш, маємо розуміти, що в принципі на сьогодні Україна, напевно, єдина країна у світі, яка має повну заборону на повітряні перевезення. Попри те, що є ряд країн, таких як Сирія, Афганістан, Ємен, Іран, Ірак, Північна Корея, Лівія і Судан, де так само є заборона на польоти, але є невеликі частини повітряного простору, які відкриті і в принципі вони в такому режимі функціонують в цих країнах десятками років", - пояснив Долінце.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми