Під час масованої повітряної атаки також зазнала пошкоджень залізнична інфраструктура в Києві та області.
Унаслідок масованої атаки Росії на Україну сьогодні, 17 червня, у Києві постраждали два відділення "Укрпошти". Про це повідомив генеральний директор поштового оператора Ігор Смілянський у своєму Facebook.
"Укрпошта" втратила два відділення в Києві - 03124 та 03126. Команда, деякі члени якої самі втратили домівку, робить усе можливе, щоб якомога оперативніше поновити роботу, адже пенсіонери вже зранку питали про пенсії", - зазначив Смілянський.
За його словами, компанія вже завтра поновить роботу відділення 03124 за новою адресою і передасть всі посилки. Про що компанія повідомить додатково. При цьому відділення 03126 тимчасово обслуговуватиметься через 03061 поки компанія шукає нове приміщення та також намагається поновити роботу.
Крім того, пресслужба "Укрзалізниці" повідомила, що сьогодні вночі під час масованої повітряної атаки зазнала пошкоджень залізнична інфраструктура в Києві та області.
Пізніше в УЗ додали, що внаслідок ворожого обстрілу вночі у пункті базування зазнав пошкоджень поїзд "Інтерсіті+", на бортах якого робота всесвітньо відомої американської художниці Барбари Крюгер "Без назви (Ще одне знову)", присвячена українцям.
В компанії наголосили, що попри атаку, поїзд вистояв. Працівники оперативно відновили пошкоджені вікна, і вже о 11:36 поїзд вирушив з Києва до Перемишля за графіком.