Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Депутати готують зміни до податку на "розкішні" авто

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: авто, податок

    Депутати пропонують звільнити від транспортного податку людей, у яких автомобіль вкрадений і знаходиться в розшуку.

    47_220837_1.jpg (256.91 Kb)

    Мабуть, викрадення дорогого автортранспорту придбали настільки масове явище в нашій країні або в середовищі народних обранців, що законодавці в якості першочергових завдань вирішили звільнити постраждалих (колишніх автовласників) від сплати "податку на розкіш". Так, народні депутати Шурма І.М. і Шпенов Д.Ю. (Обидва в Опозиційному блоці) 27 березня зареєстрували законопроект №2484 "Про внесення змін до статті 267 Податкового кодексу України" (щодо захисту прав платників транспортного податку).

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Smart готує суперекономний кабріолет Fortwo

    У пояснювальній записці до проекту йдеться, що відповідно до пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 Податкового кодексу України платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, у яких знаходяться у власності зареєстровані в Україні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. При цьому, ст. 267 Податкового кодексу України не врегульовано питання про звільнення від оподаткування легкових автомобілів, які перебувають у розшуку у зв’язку з їх викраденням.

    В результаті, постраждалі від кримінального злочину особи потрапили в глухий кут, оскільки з одного боку вони позбавлені законодавчої можливості зняти з реєстрації транспортний засіб у разі його викрадення. А податок платити повинні.

    Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України" повинен врегулювати це "проблемне питання". Проектом Закону пропонується звільнити платників податків від сплати транспортного податку за вкрадені автомобілі.

    Депутати-опозиціонери планують доповнити статтю 267.2.1 Податкового кодексу такими словами: "У разі викрадення легкового автомобіля, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті є об’єктом оподаткування, транспортний податок НЕ сплачується з місяця, наступного за тім, в якому транспортний засіб викрадений, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами уповноважених державних ОРГАНІВ України про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного Реєстру досудового розслідувань. У разі повернення уповноваженими державними органами України викраденого транспортного засобу його власнику податок за такий транспортний засіб сплачується з місяця, в якому транспортний засіб було поверніто".



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми