Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

У чому секрет популярності Renault Logan в Україні?

  • Джерело: autocentre.ua.  → Ключові теги: Renault Logan, авто

    Невибагливий седан Renault Logan – це, очевидно, другий за популярністю в Україні автомобіль після Daewoo Lanos.

    1027_renault_logan1.jpg (45.1 Kb)

    “Перший” Logan подобався автовласникам завдяки надійній енергоємній підвісці, безпроблемному моторові і такому улюбленому українцями багажнику, куди можна запихнути і декілька мішків картоплі, і навіть невелику пральну машинку, куплену в супермаркеті.

    Зовні новий Logan – звичайнісінький седан. Злегка пузатий і, на перший погляд, здається трохи дорожчим, ніж він є насправді. В цілому, все у дусі сучасної лінійки Renault: трохи “косоокі” фари, хромована смуга над решіткою радіатора, великий значок виробника, з легкою претензією на агресивність бампер і ув’язнені в хром протитуманні фари. Ззаду звичний “логанівский” багажник з достатньою різким переходом в місце “вигину” і не дуже зручною системою відкривання (схопитися ніде, тому доведеться бруднити руки).

    Усередині теж особливих сюрпризів немає. Пластик недорогий, але виглядає куди краще, ніж в першій версії. Крім того, радує, що на нім не дуже сильно видно подряпини. Згори на консолі – “очечниця”, по периметру торпедо – 6 повітропроводів, між двома центральними з яких винесені кнопка “аварійки” і закриття центрального замку (що заважало виробникові зробити її на водійських дверях – загадка!).

    Трохи нижче – автомагнітола з мінімумом “наворотів” і простотою управління (можна замовити мультимедіа з великим кольоровим екраном), ручки регулювання кліматичної системи, і плашка для ще 4-х кнопок (у нашій комплектації на їхньому місці були заглушки).

    Ну що ж, добираємося до головного достоїнства Logan’a – багажника. Він, поза сумнівом, великий по літражу (понад 500 літрів), але якось не дуже продуманий по завантаженню, особливо коли треба перевезти щось габаритне. До того ж, масивні петлі в зв’язці з пружинами, які допомагають відкриттю кришки, крадуть місце. Наприклад, зрозуміти, чому багажник не закривається, вдалося тільки з третього разу. Петлі просто упиралися в сумку і не давали закрити кришку. Так що, “чесних” у багажному відділенні літрів 400-430, не більше.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google почав тестувати авто без педалей та керма

    Найбюджетніший бензиновий мотор Logan об’ємом в 1,2 літра і потужністю в 73 к.с., звичайно ж, не призначений для очманілої їзди. Більше того, при таких параметрах навіть з декількома пасажирами на борту автомобіль рушає досить в’яло, крекче. Відчувається, що бракує силоньок. На трасі зі швидкістю більше 110-120 км/год їхати некомфортно – він шумить і більшого запасу тяги не відчувається. Тому і обгін може стати проблемою.

    Зате радує витрату – в змішаному циклі він коливається від 5,5-6,5 літрів бензину на 100 км. Дуже навіть непогано для бензинового агрегату. При цьому моторчик як завжди невибагливий, і переварює як 95-й, так і 92-й бензин.
    Ще один “жирний” плюс – це вже підвіска. На ямах і ковбанях нічого не гуркотить, не торохтить, в “п’яту точку” не лупцює. Загалом, Logan з дорожніми недоліками справляється на ура. Та і в цілому, якщо порівняти з однокласниками і конкурентами, автомобіль вийшов досить збалансованим.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми