В Україні будуть збирати Skoda Kodiaq.
Придбати новинку можна буде вже в березні 2017 року, тобто на місяць пізніше, ніж на європейському ринку.
Кросовер Skoda Kodiaq належить до класу SUV і буде використовувати платформу MQB, яку вже застосовують для виробництва Volkswagen Tiguan і SEAT Ateca.
У Єврокарі зазначили, що будуть випускати ті самі модификації, що й на західному ринку. Тобто передньо- або повнопривідні моделі. У моторній лінійці буде три бензинові турбовані двигуни потужністю 125, 150 і 180 к.с. і два турбодизелі – по 150 і 190 к.с. Можна буде вибрати комплектацію із 6-ступінчастою механічною або 6 і 7-ступінчастими роботизованими DSG коробками передач. Як опція на Kodiaq будет доступна адаптивна підвіска, яка дозволить вибирати між трьома режимами: Normal, Comfort і Sport.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Швидкість розгону до 100 км/год у 125-сильного кросовера складе 11 секунд. А у більш потужного 180-сильного з бензиновим двигуном – 8 секунд.
Вартість цих автомобілів для нашої країни поки не визначено: «Усе залежатиме від передбачуваного обсягу продажів”, – говорить директор з маркетингу компанії Єврокар Олена Кубишина. У Європі їхня ціна стартує від 24,5 тис. євро. В Україні ціна Skoda зазвичай майже не відрізняється від європейської.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гібридні авто може різко подешевшати в Україні
Директор з маркетингу компанії Єврокар зазначає, що конкурувати Skoda Kodiaq на українському ринку буде з найбільш продаваним за підсумками останніх дев’яти місяців кросовером Kia Sportage, а також з Hyundai Santa Fe, вартість яких починається від 18,8 тис. євро і 33,3 тис. євро відповідно.
“Ця модель буде ближчою до Hyundai Santa Fe”, – повідомляє директор з маркетингу групи компаній “АІС” Сергій Боровик. За його словами, Kia Sportage – це компакт клас, а Santa Fe – середньорозмірний кросовер. “У Skoda Kodiaq і Hyundai Santa Fe салон більший, ніж у Sportage”, – пояснює Боровик.
Збирати нові кросовери будуть на Закарпатському заводі Єврокару, і ступінь локалізації при цьому не перевищить 50%, як і у випадку з іншими моделями цієї марки, що випускаються в Україні. “Тобто без фарбування і зварювання, – пояснює аналітик ІК “Арт-Капітал” Олексій Андрейченко. – Обсяги продажів, швидше за все, будуть недостатніми для того, щоб займатися дрібновузловим складанням”.