Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Страхування авто за кордоном

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: страхування, авто

    З 16 березня українці можуть перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови у своїх автомобілях без полісів «Зелена картка». У звичайних умовах він є обов’язковим страховим сертифікатом.

    5205_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

    Про це повідомили у Нацбанку. Що ще важливо знати українцям про страхування автомобіля, який перетинає кордон?
    Який страховий захист пропонують за кордоном
    Відразу після перетину державних рубежів людям слід подбати про страховий захист у тій країні, куди вони прибули. Відтак деякі держави пропонують безкоштовні поліси або беруть на себе страховий захист українських водіїв.
    Польща. У Польщі три страховики — ERGO, PZU та Warta — надають поліси внутрішнього страхування цивільної відповідальності автовласників терміном на 30 днів. Отримати такі поліси можна прямо на прикордонних пунктах із польського боку. Там працюють представники цих компаній.
    Чехія. Чеське страхове бюро пропонує таку послугу: безкоштовне страхове покриття збитків, заподіяних українським незастрахованим транспортним засобом. Ця опція можлива протягом 2 місяців після перетину кордону.

    Крім того, українські водії можуть додзвонитися на спеціальну гарячу лінію в Чехії. Її номер — +420 251 032 834. Послуги надаються українською мовою.
    Німеччина. До 31 травня 2022 року страховики цієї країни відшкодовують збитки, заподіяні українськими водіями внаслідок ДТП.
    Крім того, німецький офіс Бюро «Зелена картка» відповідатиме за врегулювання збитків у разі аварій. А постраждалі у ДТП з вини українських водіїв мають звертатися до бюро для відшкодування збитків.
    «Зелена картка» в інших країнах
    Поліс «Зелена картка» можна оформити у українських страховиків. Це можна робити навіть онлайн. Існують також варіанти тривалості дії поліса — на короткий термін (до 60 днів) зі знижкою 50%, а також можна підготувати документ на будь-який термін.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми