Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З понеділка у Києві для наземного транспорту нові правила

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: громадський транспорт, Київ, нові правила

  Нові правила має виконувати як рухомий склад "Київпастрансу", так і приватних компаній.

  94_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)

  З понеділка, 22 травня, у Києві наземний громадський транспорт у разі оголошення повітряної тривоги довозитиме пасажирів до найближчого укриття, а не висаджуватиме всіх на найближчій зупинці.

  Згідно з повідомленням Київської міської державної адміністрації, йдеться як про рухомий склад комунального "Київпастрансу", так і приватних компаній, які надають послуги з перевезення пасажирів.

  "Під час повітряної тривоги водії мають довезти пасажирів до укриттів, які розташовані найближче за схемою руху. Зокрема, до станцій метро, підземних переходів, паркінгів тощо", - підкреслюється у повідомленні.

  При цьому, зауважується, що пасажири зможуть вийти і на зупинках.

  "Повторно сплачувати за проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно. Пасажири можуть продовжити користуватися транспортом на тому ж маршруті за вже сплаченими проїзними документами протягом години", - повідомляє КМДА.

  Цікаві новини Києва - зараз це варто знати
  Як повідомляв УНІАН, з 1 серпня 2022 року відповідно до рішення Ради оборони міста Києва, у столиці під час повітряної тривоги наземний громадський транспорт зупиняє рух, пасажирів висаджують на найближчій зупинці з рекомендацією пройти в укриття.

  У Департаменті транспорту КМДА при цьому інформували, що 80% зупинок в Києві мають поряд хоча б підземні переходи, щоб їх використовувати для захисту. Згідно з цим рішенням, приватні перевізники також мали б зупиняти рух, але не роблять цього.

  Кияни звернулись до міської влади з петицією щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. 31 серпня минулого року Рада оборони міста розглянула, але не змінила своє попереднє рішення.

  17 травня цього року Рада оборони Києва вирішила, що наземний громадський транспорт у місті у разі оголошення повітряної тривоги має довозити людей до найближчого укриття.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми