Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ГУР отримало доступ до прихованих документів "Росавіації"

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ГУР, таємні звіти "Росавіації"

    Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримало доступ до прихованих документів "Росавіації" та опублікувало частину їх. За їхніми даними, лише у січні 2023-го в РФ зафіксували 185 авіапригод. Літаки в Росії не можуть працювати без імпортних деталей.

    1954_02e284b9be58db3d46a9d3105388a0693354.jpg (77.31 Kb)

    Про це йдеться в повідомленні ГУР МО України на офіційній сторінці Telegram. Так, федеральне агентство повітряного транспорту "Росавіація" відповідає за безпеку польотів та фіксує аварії.

    "Серед отриманих внаслідок зламу та проникнення у ворожі інформаційні системи даних ― перелік щодобових звітів "Росавіації" в масштабах усієї Росії за більш ніж півторарічний період", – зазначають у ГУР.

    Наприклад, за січень 2023 року в цивільній авіації РФ було зафіксовано 185 авіапригод. Лідером тут став російський близькомагістральний літак "сухий superjet" – 34 проблемні випадки. За перші 9 місяців 2023 року в Росії задокументували 150 випадків технічних несправностей літаків. За аналогічний період 2022 року зафіксовано 50 таких інцидентів.

    Отже, небезпека польотів у Росії зросла втричі. Найбільш проблемними місцями російської авіації залишаються двигуни та шасі, а також інші найважливіші елементи: гідросистеми, закрилки та програмне забезпечення.

    Держава-агресор зазнає серйозних труднощів з обслуговуванням бортів з великим нальотом. Через нестачу потужностей та фахівців у Москві намагаються переорієнтувати обслуговування літаків на Іран, де відповідні роботи здійснюють "кустарно" без відповідної сертифікації.

    На березень 2022 року росіяни мали близько 820 цивільних бортів іноземного виробництва. І якщо тоді лише до 10% з них пройшли через несертифікований ремонт із застосуванням неавтентичних запчастин, то зараз через такий "сервіс" прогнали вже майже 70% авіапарку.

    Гострий дефіцит запчастин призвів до так званого авіаканібалізму, коли одні літаки розбирають для ремонту інших. Згідно з оцінкою наявних даних, до середини 2023 року в Росії пустили на "донорство" понад 35% повітряних суден. Більшість радянських літаків Ан-2 досі не можуть відірватися від землі, оскільки двигуни до них вироблялися в Польщі, але через санкції їхнє постачання припинено.

    Тільки протягом січня 2023 серед 220 суден Airbus, наявних у Росії, зафіксовано 19 різних несправностей. Зокрема, у 9 літаках, які використовує "аерофлот", зафіксовано 17 випадків задимлення. З 230 літаків Boeing, що використовуються в Росії, зафіксовано 33 технічні відмови тих чи інших систем літака. "Відповідна реальність ― прямий наслідок санкцій", – підсумували у відомстві.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми