Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Столичне метро: архітектор розповів про небезпечну ділянку

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: метро, Київ

  Архітектор вказав, що на синій гілці столичного метро є потенційно небезпечна ділянка. Вона знаходиться в районі станції "Голосіївська".

  6820_gettyimages-1309029351-1024x681.jpg (.61 Kb)

  Терміни запуску руху метро на відрізку від станції "Деміївська" до "Либідської" можуть перенести через те, що ліквідація наслідків аварії може розтягнутися.

  Таку думку "Телеграфу" висловив архітектр Анатолій Фролов. "Якщо підрядники хочуть новий тунель, то це буде запуск... у 2026-му. Бо в тій місцевості геологія, а ще більша проблема поблизу "Тарілки" на Антоновича, 180. При зведенні нової будівлі (ТЦ Ocean Mall), будівельники не врахували специфіку грунтів і вбили там невеликі палі, метрів по 10-15... Ці палі впливають на грунт і підземні води", - пояснив він.

  Архітектор вказав, що на синій гілці столичного метро є потенційно небезпечна ділянка. Вона знаходиться в районі станції "Голосіївська". Він зазначив, що там теж йде вода. "Біля готелю "Мир" побудували житловий будинок, його ще не заселили через те, що там теж проблеми з ґрунтовими водами. Це стосується і території Довженко Центру (в районі вулиці Васильківської), де вже побудували будинки. Це також створює тиск на ґрунт, який просто так не вистоїть", - розповів фахівець.

  Крім того архітектор зазначив, що на синій гілці проблемним є перегін між станціями "Тараса Шевченка" і "Почайною".

  При цьому, проектувальник більшості станцій київського метро Валерій Гнєвишев зазначив що спочатку лінію від "Либідської" у бік "Деміївської" потрібно було прокладати методом глибокого залягання, а тепер тільки експерти можуть відповісти, що чекає на цю ділянку і коли почнуть їздити потяги.

  Проблеми з київським метро
  8 грудня минулого року роботу шести станцій метро на синій гілці зупинили через підтоплення. Такий захід серйозно ускладнив життя киян. Щоб хоч якось вирішити проблему столична влада прийняла рішення запустити в метро човниковий рух до станції "Теремки".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми