Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Експерт прокоментував стан мостів у Києві

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: мости, Київ

  За словами Бахматова, міст Метро та міст Патона мають аварійність пʼятого рівня.

  00_328a26d5b56f78a_759x425.jpg (31.7 Kb)

  Більшість мостів у Києві перебувають в аварійному стані і деякі з них можуть впасти. Про це заявив голова та засновник Офісу Трансформації Максим Бахматов.

  "Міст Метро – аварійний, міст Патона – аварійний, міст Південний – аварійний. Міст Патона та міст Метро – аварійність 5-го рівня. Ними не можна користуватися вже. Тобто якщо ви їдете цими мостами – уважно – вони можуть впасти", – наголосив він в інтервʼю "Ми – Україна".

  За словами Бахматова, це формальне повідомлення від технічних експертів. Він додав, що Мінвідновлення разом із РНБО провело дослідження всіх ключових магістралей і комунікацій Києва і "викотило дуже специфічний і дуже правдивий репорт".

  "90% мостів у Києві – аварійні. Рівень аварійності – від 4 до 5-го", – наголосив він.

  Стан мостів у Києві
  Раніше про те, що столичні міст Метро та міст Патона перебувають в аварійному стані, повідомляв архітектор, активіст і голова КМЦ "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури" Анатолій Фролов. За його словами, обидва мости потрібно перекривати.

  Інженер і транспортний експерт Дмитро Беспалов зауважував, що мости Патона та Метро перебувають у пʼятому стані технічної кваліфікації – фактично не є дієздатними. Він каже, що в разі виникнення аварійної ситуації на мосту Метро йтиметься про фактичне будівництво нового мосту або відновлення існуючого.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми