Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка нинішня ситуація на українсько-польському кордоні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокада кордону, Польща

  На українсько-польському кордоні збільшився потік людей та транспорту на виїзд з України. Нагромадження транспорту спостерігається одразу перед кількома пунктами пропуску, а покинути країну щодобово намагаються, зокрема, близько 25 тис. осіб.

  72_71937.jpg (181.83 Kb)

  Про це повідомили у Держприкордонслужбі. Причини ситуації, що склалася, не уточнюються.

  "Збільшився потік осіб і транспорту на українсько-польському кордоні на виїзд з України. Протягом останніх днів кількість пропущених через українсько-польський кордон щодоби становить: близько 25 тис. осіб та понад 5 тис. одиниць транспорту", – йдеться в повідомленні.

  При цьому наголошується: найбільше накопичення транспорту спостерігається одразу перед кількома пунктами пропуску. Зокрема:

  Шегині;
  Устилуг;
  Краківець;
  Рава-Руська.
  "Найменший пасажиропотік спостерігається у Смільниці, Грушеві та Угринові. З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону", – розповіли прикордонники.

  Деблокада кордону з Польщею вже вплинула на економіку

  Після розблокування польсько-українського кордону вантажопотік агропродукції з України зріс на 20%. Це призвело до поповнення державного бюджету на 2,5 млрд грн.

  Так, польські фермери 29 квітня розблокували усі пункти пропуску на кордоні з Україною. Відновивши рух вантажівок, хоча для машин із зерном діють обмеження.

  "Якщо у другій декаді квітня 2024 року середній обсяг перевезень становив 13 тисяч тонн на добу, то 28-29 квітня ця цифра зросла до 16 тисяч тонн", – зазначив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

  Зі свого боку, народний депутат Ярослав Железняк ("Голос") зазначив, що "тільки один тиждень без блокади кордону з Польщі приніс 2,5 млрд грн". При цьому, за оцінками Європейської Бізнес Асоціації, збитки компаній через блокаду кордону склали щонайменше 24,8 млн. євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми