Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи вимагають військовий квиток для отримання водійських прав

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: посвідчення водія

  З 18 травня 2024 року набув чинності закон про мобілізацію. Аби уникнути поширення неправдивої інформації пов’язаної з цим законом, у Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ заявили, що надають послуги у звичному режимі. Тобто пакет документів залишився незмінним після набрання чинності закону про мобілізації 18 травня.

  4706_154051_159.jpg (55.22 Kb)

  «Під час звернення до сервісних центрів МВС чоловіки призовного віку отримуватимуть послуги без пред’явлення військово-облікового документа», — наголосили у відомстві.

  Які документи необхідні для обміну посвідчення водія

  При зверненні до сервісного центру МВС для обміну посвідчення водія необхідно подати пакет документів: паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), наявне посвідчення водія.

  Які документи необхідні для перереєстрації авто фізичних осіб

  Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу або оформлення договору купівлі-продажу, до сервісного центру МВС подаються документи:

  паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка;
  реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
  свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  довіреність на іншу особу (за потреби).

  Для отримання послуг, необхідно здійснити попередній запис: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

  Нагадаємо, з січня 2024 року у Телеграмі працює офіційний чат-бот Головного сервісного центру МВС. Він був створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. Відтепер у чат-боті можна стежити за наявними талонами на такі послуги сервісних центрів МВС.

  У сервісних центрах МВС спостерігається ажіотаж на послугу перереєстрації авто. У березні цього року було здійснено майже 184 тисяч реєстраційних операцій, а у квітні - понад 247 тисяч.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми