Влада та політики Автор: RomanK Друкувати Коментарів: 1

24-річний син депутата Пашинського купуватиме зброю для Міноборони

 • Джерело: forbes.ua.  → Ключові теги: Міноборони, Пашинський

  Син голови комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, 24-річний Антон Пашинський став новим топ-менеджером "Спецтехноекспорту".

  5311_30700.jpg (20.05 Kb)

  У структурі держконцерну "Укроборонпром" підприємство "Спецтехноекспорт" є торговим агентом, який продає українську техніку на експорт і закуповує за кордоном відсутні в Україні зразки.

  Значимість і об'єм контрактів "Спецтехноекспорту" виросли пропорційно зростаючим військовим потребам України.

  Антон Пашинський очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства. Цей підрозділ веде, в тому числі військові контракти України з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нерозмитнені автомобілі відправлятимуть в зону АТО

  Сам Пашинський-молодший підтвердив журналістам інформацію про своє призначення, пише видання.

  Профільної освіти, яка б частково компенсувала відсутність досвіду, у нового топ-менеджера немає. До призначення в "Спецтехноекспорт" він працював бренд-менеджером компанії Avangard олігарха Олега Бахматюка. Згадка про цей етап кар'єри є на його сторінці в Facebook.

  "Треба віддати належне, молода людина чесно зізналась, що взагалі не розбирається в експорті-імпорті озброєнь. Попросив ввести його в курс справи. Ось, вводимо не поспішаючи, поки СБУ перевіряє його на можливість допуску до держтаємниці", - на умовах анонімності розповіло джерело в "Спецтехноекспорт".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.

Коментарі


 • я ж надеюсь он оружие покупать будет за свои деньги он же патриот

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми