Влада та політики Автор: RomanK Друкувати Коментарів: 1

Які країни ЄС варті продатися Путіну

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС, Путін

    Можливості Путіна дають змогу розколоти ЄС шляхом різних пропозицій конкретним країнам.

    7328_im8x383-druzi_putina.jpg (41.67 Kb)

    Про це пише Еспресо.TV

    Журналісти проаналізувати європейські країни, які несуть потенційну загрози для стабільності ЄС. Для аналізу бралися тільки країни - де "дружба" керівництва з Володимиром Путіним досить очевидна.

    Угорщина. Атомний Орбан

    Росія і Угорщина узгодили кредит в 10 млрд євро, які Путін дає на розширення єдиної атомної електростанції в країні "Пакш". Її будували ще радянські спеціалісти. Саме ця станція забезпечує 40% електроенергії в країні. Але ще в більшу залежність, ніж цей кредит Угорщину заганяє те, що станція побудована під ядерне паливо російського виробництво. Тобто про різноманітність його вибору, якщо відносини з Росією загостряться, говорити не доведеться.

    Греція. Ледачий популізм

    Нещодавні парламентські вибори в країні виграла ліворадикальна коаліція СІРІЗА на чолі з Алексісом Ципрасом. Коаліція – класичні популісти. Їх обіцянки народу побудовані на відмові від тотальної економії та зменшенні кредитних зобов’язань перед МВФ та іншими донорами (які країна сама і просила). А через кілька годин після прийняття присяги новий прем'єр-міністр Алексіс Ципрас поспішив на зустріч з послом Росії в Афінах.

    СІРІЗА вибрала антизахідний курс і схоже після висмоктування кредитів з МВФ та інших буде проситися на таку ж роль до Росії.

    Болгарія. Поховані мрії про "Південний потік"

    Постсоціалістична Болгарія майже з самого початку була одним з головних захисників будівництва російського газопроводу "Південний потік". Це і не дивно, адже він повинен був проходити територією Болгарії, зробивши її транзитером. А це – додаткові гроші і газ під боком. Саме Болгарію використовували як плацдарм для піару проекту, постійно публікуючи фото символічної частини труби майбутнього газопроводу.

    І навіть коли ЄС остаточно дав зрозуміти, що в найближчий час проекту зелене світло ніхто не дасть, урядовці Болгарії за інерцією продовжували виступати за проект. Пізніше "Південний потік" закрила і сама Росія, щоправда, оголосивши про будівництво "Турецького потоку".

    Болгарія майже одразу підхопила і ідею нового "Турецького потоку" і заявила про "зацікавленість".

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС забоявся виділяти гроші Україні

    Словаччина. Дайте транзит

    Словаччина, наступна після України важлива ланка транзитного газового коридору з Росії в ЄС.Транзит російського газу для цієї маленької країни приносить досить суттєві кошти. Варто тільки згадати умовляння України дозволити реверс зі Словаччини. Урядовці країни були ніби і не проти і Євросоюз наполегливо попросив, але страх перед тим, що Росія скоротить газові постачання досить довго заважав налагодженню реверсу.

    Сербія. "Кафе Путін"

    Хоч Сербія тільки офіційний кандидат в члени Євросоюзу, проте вона вже створює потенційні загрози союзу. Ця країна з імперіалістичним норовом така собі зменшена копія Росії. Путіна тут люблять і в очах сербів чи не напівбожественний персонаж. А його приїзди в країну викликають вибух захоплення.

    Туреччина. Це просто бізнес

    Туреччина, звісно, не є членом Євросоюзу, і географічно не зовсім інтегрована в Європу, проте певна загроза від неї є. Ця країна - класичний торговельний партнер. І якщо немає релігіозних суперечностей, то ділові стосунки вона готова будувати будь з ким.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...

Коментарі


  • Стаття не цілком коректна. Сербія і Туреччина не є членами ЄС.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми