До президентських виборів в Україні залишилось менше п'яти місяців, а кількість кандидатів усе зростає. Є серед них й Анатолій Гриценко, котрий, на відміну від діючого глави держави, особисто підтвердив свою участь. І якщо ви симпатизуєте йому, то сайт httрs://grytsenko.net/ua/ змусить щонайменше передивитись погляди. Все-таки саме ми вирішуємо майбутнє нашої країни і кожен голос важливий.
Почнемо з того, що Гриценко - зовсім не нове обличчя у вітчизняній політиці. Ця кампанія буде для нього вже третьою, тож зв'язків і елементів "старої школи" там вистачає. У 2010 та 2014 роках екс-депутат з тріском провалювався, що втім не надто відбилось на його фінансовому стані. Грошей у Гриценка вистачить, щоб провести хоч сотню заявок. Про їхнє походження можна дізнатись із відкритих джерел, а вище усе зібрано воєдино.
Далі варто сказати кілька слів щодо репутації Анатолія Гриценка. Він був призначений міністром оборони України у 2005 році й працював при трьох урядах. Наскільки ефективно? Судити вам. Подивіться всі викладки, зіставте факти й отримаєте повну картину подій. Гриценко позиціонував себе як "чесного полковника", при чому лапки тут вкрай доречні. За даними розслідувань багатьох журналістів, політик не гребував вдаватись до корупційних схем з різними дійовими особами. Усе просто: найбільший в історії бюджет Збройних сил пішов на інші цілі, однак люди зрозуміли це надто пізно. Тобто номінально Україна покращувала свою бойову підготовку, а насправді - навпаки. На
httрs://grytsenko.net/ru/ показані докази розбазарювання армії у гігантських масштабах. З документами, підписами самого Гриценка та міністерськими печатками. Радимо перевірити інформацію й переконатись у цьому самотужки.
Окремо скажемо і про бажання вступу в НАТО. По суті, це були лише популістські заклики, що не мали під собою жодного підґрунтя. Ними прикривались заради власної вигоди, адже реальних кроків для втілення хоча б чогось зроблено не було. В 2007 році експерти оцінювали вірогідність затвердження нашої кандидатури Північноатлантичним альянсом як нульові. Не дивно, що зі зменшенням грошових вливань на армію довелось миритись іншому міністру.
Гриценко відокремлює себе від влади попередніх років, але завжди був її частиною. В останні 15 років він більше політичний, ніж військовий діяч. Був у не одній партії, має тіньових спонсорів у Росії, які і можуть покривати його причетність до хабарів. Загалом, стандартний комплект.
Що стосується, виборів-2018, то шанси Гриценка на успіх вкрай малі. Без зрозумілої президентської програми показники рейтингу тримаються на рівні 6,6%, що нижче ніж кілька місяців тому. На думку більшості політологів, його вихід до другого раунду стане справжнім сюрпризом, який практично гарантує супернику перемогу. Втім давайте не забігати наперед, адже перед 31 березня може відбутись ще безліч подій. Одне ясно - Гриценко аж ніяк не панацея для тих, хто не визначився з фаворитами. І дорогі маєтки з кримінальним минулим це лише вершина айсбергу.